Україна повинна відновити свій статус ядерної держави на світовому рівні

5433232Державні символи УкраїниЧас і зовнішня московсько-путінська військова агресія підтвердили правильність позиції народних депутатів України від опозиційної Радикальної групи у Верховній Раді України (1992 - 1994, голова - В'ячеслав Чорновіл, секретар - Віктора Бедь) про те, що Україна не повинна була відмовлятись від ядерного статусу держави в 1991 - 1994 рр..

В 2014 - 2018 рр. Україна стала жертвою військової агресії посткомуністичної Російської Федерації, а міжнародно-правовий Будапештський меморандум, згідно якого Україні гарантувався захист суверенітету та територіальної цілісності (зокрема і Москвою), виявився пустим папірцем, який залишається на совісті продажних комуніста, президента Леоніда Кравчука, комуністичної та промосковської більшості  та значної частини легковірних представників Народної Ради у Верховній Раді України 1-го скликання (1990 - 1994).

Сьогодні, як ніколи, є всі міжнародно-правові та життєво-природні підстави відновити ядерний статус Держави України, який на майбутнє повинен забезпечити гарантії збереження державного суверенітету і недоторканість територіальної цілісності України від будь-якого зовнішнього агресора.

Тож Україна повинна би невідкладно приступити до  підготовки питання, щодо проголошення свого міжнародно-правового статусу ядерної держави.

 

Віктор Бедь,

голова Закарпатського обласного товариства

борців за незалежність України в ХХ столітті.

м. Ужгород,

23 грудня 2018 р.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Президент ФК «Минай» Валерій Пересоляк прокоментував останні результати його команди та зазначив, що на клуб чекають в...
У вівторок, 16 квітня, у Львові в Національному музеї ім. А. Шептицького відбулася презентація виставкового проекту “Thesaur...
Уклінно прошу 73,22% не перейматися читанням цих рефлексій щодо стану демократії у світі та Україні.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS