Україна повинна відновити свій статус ядерної держави на світовому рівні

5433232Державні символи УкраїниЧас і зовнішня московсько-путінська військова агресія підтвердили правильність позиції народних депутатів України від опозиційної Радикальної групи у Верховній Раді України (1992 - 1994, голова - В'ячеслав Чорновіл, секретар - Віктора Бедь) про те, що Україна не повинна була відмовлятись від ядерного статусу держави в 1991 - 1994 рр..

В 2014 - 2018 рр. Україна стала жертвою військової агресії посткомуністичної Російської Федерації, а міжнародно-правовий Будапештський меморандум, згідно якого Україні гарантувався захист суверенітету та територіальної цілісності (зокрема і Москвою), виявився пустим папірцем, який залишається на совісті продажних комуніста, президента Леоніда Кравчука, комуністичної та промосковської більшості  та значної частини легковірних представників Народної Ради у Верховній Раді України 1-го скликання (1990 - 1994).

Сьогодні, як ніколи, є всі міжнародно-правові та життєво-природні підстави відновити ядерний статус Держави України, який на майбутнє повинен забезпечити гарантії збереження державного суверенітету і недоторканість територіальної цілісності України від будь-якого зовнішнього агресора.

Тож Україна повинна би невідкладно приступити до  підготовки питання, щодо проголошення свого міжнародно-правового статусу ядерної держави.

 

Віктор Бедь,

голова Закарпатського обласного товариства

борців за незалежність України в ХХ столітті.

м. Ужгород,

23 грудня 2018 р.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

us1

Популярні новини

Цими днями на закарпатті значно потепліє. Рятувальники попереджають про сніголавинну небезпеку.
Свою роботу ярмарок розпочав на площі Театральній.
На вул. Лаврищева в Ужгороді роками не вирішується проблема стихійного сміттєзвалища...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS