Україна не отримала жодної довідки про стан поранених моряків, - Денісова

denisovaУкраїнська сторона досі не отримала жодної довідки про стан здоров’я трьох поранених полонених моряків, яких незаконно утримують у московському СІЗО "Матросская тишина".

Про це під час зустрічі зі заступницею політичного радника посольства США Ту Нгуєн заявила український омбудсмен Людмила Денісова.

"Ми досі не маємо офіційних довідок про стан здоров’я трьох наших поранених у СІЗО "Матросская тишина". Все лише на словах", – написала Денісова у Facebook.
Надалі пряма мова

"Сьогодні зранку провела зустріч із заступницею політичного радника Посольства США Ту Нгуєн, яка прибула до нашого Офісу за дорученням посла США в Україні Марі Йованович.

Головне питання, яке цікавить наших американських колег - перебіг ситуації щодо українських військовополонених моряків, яких утримує Російська Федерація.

Донесла офіційну позицію України, що згідно Женевської конвенції 1949 року захоплені 24 моряки мають статус військовополонених. Проте Російська Федерація не визнає цього і продовжує їх утримувати в СІЗО «Лефортово» та «Матросская тишина».

Також я поділилася з представниками посольства США останньою інформацією щодо умов утримання та стану моряків, яка надходить від українських консулів у Москві та адвокатів.

Звернула увагу, що ми досі не маємо офіційних довідок про стан здоров’я трьох наших поранених у СІЗО «Матросская тишина». Все лише на словах. І я, як Уповноважений двічі зверталася до ФСБ, щоб мені надали дозвіл відвідати усіх наших хлопців. Поки не отримала відповідей.

Я подякувала за миттєву реакцію США на захоплення моряків і засудження дій Російської Федерації на всіх можливих міжнародних майданчиках. Просила і в подальшому сприяти у питанні звільнення наших моряків. Ту Нгуєн запевнила мене, що з боку США буде надаватися будь-яка необхідна підтримка."

 

Джерело: day.kyiv.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375

Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Об’єднані сили націоналістів, що йдуть на парламентські вибори у списку «Свободи», подолають 5% виборчий бар&rsq...
На думку Андрія Богдана, публічна заява має кваліфікуватися як повідомлення про порушення.
У готелі Rixos у Трускавці, де у суботу чекають на президента Володимира Зеленського, посилені заходи безпеки.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS