Українські товари визнано найкращими в Білорусі

minekonomrozvitku ne pidtrimuye zakupivli ukrayinskih tovariv 1050813 грудня 2018 року в Мінську відбулася 17-а церемонія нагородження «Вибір року» в Білорусі, де українська торгова марка «Фрекен БОК» знову стала переможцем в номінації "Кухонні товари (для приготування їжі та прибирання)", в черговий раз підтвердивши свої лідерські позиції на білоруському ринку.

Переможці конкурсу визначалися масштабним споживчим голосуванням в сумі з оцінками експертної ради, рекламної комісії, високого журі та оргкомітету, після чого результати пройшли аудиторську перевірку.

Нагадаємо, товари під торговою маркою «Фрекен БОК» випускає корпорація «Біосфера», виробник та імпортер товарів для дому та особистої гігієни. Корпорація займає лідерські позиції у своїй категорії в Україні та країнах СНД, а всього продукція компанії продається на понад 20 ринках по всьому світу. Нещодавно вологі серветки українського виробника почали продаватися в сусідній Польщі. При цьому «Біосфера» отримала ексклюзивне право на використання героїв The Walt Disney Company и Universal Studios на польському ринку.

З повагою,

Прес-служба корпорації «Біосфера»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Верховна Рада України конкретизувала процедуру зміни церковними громадами своєї юрисдикції. У закону чимало противників серед церк...
Понад половину пільгового періоду, відведеного для митного оформлення так званих «євроблях» – пройдено. До 22 лю...
Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо підлеглості релігійних організацій та процедури державн...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS