Українські товари визнано найкращими в Білорусі

minekonomrozvitku ne pidtrimuye zakupivli ukrayinskih tovariv 1050813 грудня 2018 року в Мінську відбулася 17-а церемонія нагородження «Вибір року» в Білорусі, де українська торгова марка «Фрекен БОК» знову стала переможцем в номінації "Кухонні товари (для приготування їжі та прибирання)", в черговий раз підтвердивши свої лідерські позиції на білоруському ринку.

Переможці конкурсу визначалися масштабним споживчим голосуванням в сумі з оцінками експертної ради, рекламної комісії, високого журі та оргкомітету, після чого результати пройшли аудиторську перевірку.

Нагадаємо, товари під торговою маркою «Фрекен БОК» випускає корпорація «Біосфера», виробник та імпортер товарів для дому та особистої гігієни. Корпорація займає лідерські позиції у своїй категорії в Україні та країнах СНД, а всього продукція компанії продається на понад 20 ринках по всьому світу. Нещодавно вологі серветки українського виробника почали продаватися в сусідній Польщі. При цьому «Біосфера» отримала ексклюзивне право на використання героїв The Walt Disney Company и Universal Studios на польському ринку.

З повагою,

Прес-служба корпорації «Біосфера»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/j5jmFndpOSg/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Російська Федерація намагається залякати судами та тиском громади, які переходять до Православної церкви України.
Випускникам закладів вищої освіти, які не мають досвіду педагогічної діяльності та прийматимуться на посаду педагогічного працівни...
Перераховано сценарії збереження влади Путіна після 2024 року.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS