Акція непокори в Закарпатті триває другий день. Відео

458994Продовжується блокування траси Київ-Чоп у Нижніх Воротах...

Анонсована акція непокори в Закарпатті стартувала вчора о 09:00 за Київським часом. За повідомленям організаторів акції – мітинг безстроковий.

Серед вимог протестувальників – від проблеми тарифів та цін на пальне до вирубки лісу та діяльності нелегальних АЗС на Закарпатті. Протестувальники вимагають зустрічі з керівництвом області.  

Ускладнено рух  поруч з поліцейським постом в с. Нижні Ворота траси Київ-Чоп.

Акція протесту покликана привернути увагу до підвищення цін на пальне, розкрадання труб з продуктопроводу, зростання цін на газ, розмитнення автомобілів та розкрадання лісу.
До кінця дня на цій ділянці траси утворились величезні черги та затори. Мабуть тому, ближче до вечора, мітингуючі почали пропускати автотранспорт 5-15 хвилин кожної дві години.

Протестуючі стояли цілу ніч, до самого ранку. Вночі підтримати їх також прийшли і місцеві. 

Як повідомив один з організаторів Павло Павлов (ГО ДОСТА ЗАКАРПАТТЯ), не дивлячись на малий потік транспорту,  трасу в районі перевалу в Нижніх Воротах сьогодні продовжать блокувати.

vimogi vorota

Джерело: golovne.in.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Як зазначено на офіційному сайті мерії, громадські слухання з реалізації проекту «Реконструкція пл. Театральної та пл. Євген...
Стали відомими подробиці справи з позбавленням громадянства України одного з ієрархів Української православної церкви (Московськог...
14 лютого о 05:30 до Служби порятунку "101" повідомили про пожежу в житловому будинку, що на вул. Петефі в с. Оклі Гедь Виногр...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS