Національна збірна «Invictus Games» повернулась в Україну

6 1В Міжнародному аеропорту Бориспіль  відбулася урочиста зустріч національної збірної «Invictus Games», яка повернулася із міжнародних змагань з Австралії.

Привітати команду прийшли рідні, вболівальники  та оркестр.

2 2

– Сьогодні із Сіднея на рідну землю прибула національна збірна команда, – зазначив начальник Управління фізичної культури та спорту Міністерства оборони України Юрій Фіногенов. – До цих змагань наші спортсмени готувалися досить довго і у результаті вдало виступили на теренах Австралії. На цьому проект не закінчується. Ми поширюємо його по всій території України. За результатами цих змагань проведемо треті «Ігри нескорених».

4 1

Змагання в Сіднеї стали другими “Іграми нескорених”, у яких приймала участь Україна. Минулого року 15 українських ветеранів змагалися на своїх перших Іграх у Торонто, де завоювали 14 медалей у шести видах спорту, вісім з яких – золоті.

– Цьогоріч п’ятнадцять учасників команди показали ще кращий результат. Загалом ми вибороли 20 медалей – 7 золотих, 10 срібних та три бронзових. Якщо порівняти з іншими країнами, де були понад 70 учасників, то коефіцієнт корисної дії у нас найвищий, – наголосив капітан української збірної «Ігор нескорених» Сергій Ільницький.

7 1

8 1

Джерело: Народна армія

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Президент ФК «Минай» Валерій Пересоляк прокоментував останні результати його команди та зазначив, що на клуб чекають в...
У вівторок, 16 квітня, у Львові в Національному музеї ім. А. Шептицького відбулася презентація виставкового проекту “Thesaur...
Уклінно прошу 73,22% не перейматися читанням цих рефлексій щодо стану демократії у світі та Україні.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS