В ДБР оголошено Конкурси на 103 посади

aHR0cHM6Ly9nYWxsZXJ5Lm1haWxjaGltcC5jb20vYmZhMmI2NWJjOGIzYzM5MWU3MTE3ZWY5My9pbWFnZXMvNjJkZjkyY2QtYjFiNS00MjA5LWFhZjUtNWVjNmU1YThiMjk2LmpwZwОголошено конкурси на 103 посади у Державному бюро розслідувань, із них на 61 посаду – до центрального апарату та на 42 посади – до семи територіальних управлінь Бюро.

Зокрема, ДБР шукає кандидатів на 65 посад слідчих: 39 – до центрального апарату та 26 – до територіальних управлінь.

"Це посади, які залишилися вакантними після першої хвилі конкурсного добору", – зауважив Директор ДБР Роман Труба, додавши, що оголошення нових конкурсів не вплине на початок відкриття проваджень.

Також серед посад, на які оголошено конкурс, – перший заступник Директора територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.

Документи можна надсилати поштою або приносити особисто за адресою м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15, (Державне бюро розслідувань).

Термін подачі документів – з 29 жовтня по 24 листопада включно.

З переліком вакансій, умовами проведення конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Також нагадуємо, що в ДБР вже триває конкурс на 74 посади державних службовців у семи територіальних управліннях. Кандидати включно до 2 листопада можуть подавати документи.  

 

Повідомляє: Державне бюро розслідувань

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Прем’єр-міністри України та Словацької Республіки Володимир Гройсман та Петер Пеллегріні підписали низку двосторонніх догово...
Україна не може похвалитися неймовірними економічними досягненнями.
Авторитетне американське видання розбиралося в "феномені Зеленського"...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS