“УПЦ МП переховувала російських диверсантів і вбивць”, – Парубій

Hresnyj hid 36 1024x684 696x530Україна має гармонійні стосунки між різними церквами. Про це сказав голова Верховної Ради Андрій Парубій під час зустрічі з екзархами Вселенського Патріархату, інформує телеканал Прямий.

“На жаль, при тому, що Україна має дуже гармонійні відносини між різними церквами, напевно, на Раді церков ви змогли це відчути, і разом з тим ми бачимо як одна з церков – церква Московського Патріархату інколи поводить себе не як церква. І від того великий біль і великий жаль.

Я на початку агресії був секретарем РНБО. Перші диверсійні групи, які заходили в Україну, на жаль, отримували прихисток в монастирях Московського Патріархату. Вдень вони вбивали українських громадян у Слов’янську в інших куточках, а вночі з руками в крові вони переховували у тих монастирях. Путін використовує церкву не як церкву, а як інструмент агресії і поширення ідеології так званого “русского мира”, як елемент пропаганди”, – сказав Парубій.

Джерело:  Релігійна Правда

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

За дослідженнями, проведеними на замовлення ГО “Детектор медіа”, третина молодих українців не знає, як почалась війна...
Учора, 30 травня, провели засідання 41-ї сесії Берегівської міської ради VII скликання.
У суботу, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей народний депутат Роберт Горват зустрівся із чотирма закарпатськими школярками...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS