“УПЦ МП переховувала російських диверсантів і вбивць”, – Парубій

Hresnyj hid 36 1024x684 696x530Україна має гармонійні стосунки між різними церквами. Про це сказав голова Верховної Ради Андрій Парубій під час зустрічі з екзархами Вселенського Патріархату, інформує телеканал Прямий.

“На жаль, при тому, що Україна має дуже гармонійні відносини між різними церквами, напевно, на Раді церков ви змогли це відчути, і разом з тим ми бачимо як одна з церков – церква Московського Патріархату інколи поводить себе не як церква. І від того великий біль і великий жаль.

Я на початку агресії був секретарем РНБО. Перші диверсійні групи, які заходили в Україну, на жаль, отримували прихисток в монастирях Московського Патріархату. Вдень вони вбивали українських громадян у Слов’янську в інших куточках, а вночі з руками в крові вони переховували у тих монастирях. Путін використовує церкву не як церкву, а як інструмент агресії і поширення ідеології так званого “русского мира”, як елемент пропаганди”, – сказав Парубій.

Джерело:  Релігійна Правда

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

05 грудня 2018 року, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, єпископ...
06 грудня 2018 року, Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української...
АНОНС (на прохання організаторів). – Закарпатці отримають вільний доступ до правових консультацій «WikiLegalAid»...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS