Василь Шкляр: «Рускій мір», який наступає на Україну з фізіологічною ненавистю, слід прирівняти до нацизму

CorelDRAW X7 Graphic1Верховна Рада повинна прирівняти ідеологію «руского міра» до фашизму й нацизму.

Про це в ефірі програми «Право на владу» заявив відомий український письменник, член УКРОПу Василь Шкляр.

«Ця нечисть наступала на Україну з фізіологічною ненавистю. Тому депутати мають ухвалити законопроект про прирівняння «руского міра» до нацистської ідеології», – наголосив Василь Шкляр.

Письменник зазначив, що народні депутати з УКРОПу зареєстрували в парламенті відповідний законопроект № 9139 «Про внесення змін до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (щодо засудження та заборони «російського світу» («руского міра») в Україні)». 4 жовтня голова Верховної Ради Андрій Парубій пообіцяв включити документ у порядок денний парламенту, однак депутати так і не спромоглися цього зробити.

Також у письменника викликали подив дискусії, які розгорілися у парламенті під час розгляду законопроекту № 5670-д «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

«Мені не дуже подобається, коли кажуть, на часі мовне питання чи ні. Це питання життя і смерті нації, тому воно на часі перед виборами, під час і після них. День у день... Я сподіваюся, що цей закон буде ухвалено й не виникне ніякого розколу. Той, кого лякає закон про рідну мову, – дуже сумнівний українець», – зауважив Василь Шкляр.

Письменник нагадав, що адепти «руского міра» вбивають українців на Донбасі тільки за те, що вони розмовляють рідною мовою. Тож при ухваленні законопроекту в першому читанні у парламенті відбувся черговий бій у війні, яка триває століттями.

«У нас є один герой, якого ніхто не може знищити. Вбили Петлюру, Коновальця, Шухевича, Бандеру. Але цього героя ніхто не зможе вбити, хоч він зазнав найбільше нападів за всіх часів. Це – наша мова. Це той герой, який врятував націю», – підкреслив письменник.

Джерело: ukrop.party

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

За дослідженнями, проведеними на замовлення ГО “Детектор медіа”, третина молодих українців не знає, як почалась війна...
Учора, 30 травня, провели засідання 41-ї сесії Берегівської міської ради VII скликання.
У суботу, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей народний депутат Роберт Горват зустрівся із чотирма закарпатськими школярками...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS