Вбивство Захарченка організував "Ташкент"

857681 w 450Убивство Олександра Захарченка організував бойовик Олександр Тимофєєв на прізвисько "Ташкент".

Захарченко був небезпечний особисто для Ташкента, заявив екс-ватажок бойовиків Денис Лотов, передає Depo.Донбас.

"Близько місяця тому Захарченку у Москві була поставлена умова вирішити проблему, у якої є ім'я та призвище. І уся суть претензій до політики Захарченка була пов'язана якраз з Тимофєєвим. Було дано місяць на вирішення проблеми, Захарченко відстояв Тимофєєва, що, мовляв він виправиться, наведе лад і скарг на нього більше не буде. Але звісно нічого не виправилося, продовжилися усі ці віджими.

Сме Ташкент замовляв столик, за який вони з Захарченком сіли у кафе. У потрібний час Захарченко опинився у потрібному місці. І підозріло, що Ташкент не дуже постраждав у цьому вибуху, хоча постраждало багато випадкових людей. Вдавав із себе то мертвого, то пораненого", - написав Лотов у своєму блозі.

Матеріал з сайту: gazeta.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

7 лютого 1979 року офіцер бразильської поліції Еспедіто Діас почув телефонний дзвінок. Його зміна у дільниці прибережного містечка...
15 лютого 1989 року, 30 років тому, українськими патріотами та православними вірними в м. Києві було створено ініціативний комітет...
Канонічні структури Константинопольського Патріархату проіснували на Закарпатті до 1946 року. Пізніше вони були захоплені Москвою.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS