В Закарпатті українські та угорські міністри обговорили питання імплементації Закону України «Про освіту»

2018 06 22 Zakarpattya bigВ Закарпатті пройшло засідання українсько-угорської робочої групи, щодо врегулювання процесу імплементації мовної статті Закону «Про освіту».

22 червня 2018 року на Закарпатті відбулися консультації між Міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич та Міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сійярто, Міністром людських ресурсів Угорщини Міклошем Кашлером за участю представників угорської меншини України щодо імплементації Закону України «Про освіту». Повідомляють в МЗС України.
Українська сторона поінформувала про рамковий характер Закону України «Про освіту», який набув чинності, та про наміри врахувати пропозиції угорської національної меншини при розробці закону «Про загальну середню освіту», робота над яким вже ведеться. Відбувся обмін думками щодо вдосконалення методик вивчення української мови, розроблення нових стандартів та підручників та належної організації навчального процесу за новими стандартами. Українська сторона також поінформувала про очікуване ухвалення у Верховній Раді України змін до освітнього закону щодо подовження перехідного періоду імплементації статті 7 Закону України «Про освіту» до 2023 року.
Українська делегація висловила сподівання, що за підсумками сьогоднішньої зустрічі Угорщина розблокує діалог Україна – НАТО і проведення Саміту в липні та припинить гальмування інших українських ініціатив на міжнародній арені.
В ході поїздки до Закарпатської області Міністр закордонних справ України П.Клімкін провів зустріч з керівництвом 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади та спільно з іншими міністрами взяв участь у церемонії вручення дипломів випускникам Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ. Міністр також провів зустріч з представниками української громади в Угорщині та поспілкувався з представниками регіональних ЗМІ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

07 грудня 2018 року, у великій актовій залі Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української богосло...
09 грудня 2018 року, Преосвященніший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Українською...
05 грудня 2018 року, в архієрейській резиденції в м. Ужгороді, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина, єпископ...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS