Україна і Канада підписала угоду про військову співпрацю

1209 114637МВС України уклало технічну угоду з Міністерством національної оборони Канади і Канадськими збройними силами для покращення військового співробітництва.

Про це повідомляє прес-служба МВС України. 

Угоду підписали командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров та заступник командувача Канадського командування об’єднаних операцій – начальник штабу генерал-майор Уільям Сеймур.

Угода, зокрема, передбачає підготовку особового складу, вибухотехнічну підготовку, медичну підготовку, модернізацію логістики, професійний розвиток і освіту офіцерів, а також мовні курси і співробітництво у сфері стратегічних комунікації.

"Мова йде і про допомогу в підготовці поліцейських і загальних тренінгів. І справа не в грошах, але я порахував, що канадська сторона надала нам допомогу на 25 млн дол., а справа у тісній співпраці, яка існує між нашими країнами і відомствами. Ми переймаємо ваш досвід, але я думаю, що багато чому ви навчитеся і у нас, у наших військовослужбовців. у нас є досвід ведення гібридної війни", - сказав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, який також був присутній на підписанні угоди.

У свою чергу Сеймур зазначив, що Україна і Канада досягли значного успіху у двосторонньому співробітництві.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Грудень 1917 року, Київ. Після проголошення Центральною Радою автономії України, свободи від Росії починає домагатися і церква.
14 січня 1882 р. народився Митрополит Іларіон (Іван Огієнко) — український вчений, єпископ, митрополит УАПЦ, предстоятель УГ...
12 січня в Україні відзначають день політв’язня. Цього дня родини ув’язнених за політичними мотивами українців вечерял...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS