Робот львівських розробників потрапив до топ-25 винаходів за версією TIME

im 999Робот Jibo, до роботи над яким долучилися розробники зі Львова, увійшов до списку 25 найкращих винаходів 2017 року за версією журналу TIME і потрапив на обкладинку видання.

Про це розповіли у Львівському ІТ Кластері, куди належить компанія Waverley Software, яка частково займалася проектом.

Jibo – стаціонарний робот для дому, який взаємодіє з людьми. Він може розпізнавати обличчя та голос, запам’ятовувати людські жарти, і таким чином будувати справжні стосунки.

ІТ компанія Waverley Software займається розробкою мобільних аплікацій, дизайном та розробкою cloud рішень. Офіси компанії розташовані в США, Україні та В’єтнамі. Він реагує на довколишнє середовище – рухами та звуками, може фотографувати людей, нагадувати про важливі події чи розповідати про погоду.

im 999999Робот складається з багатьох компонентів, одна з яких – серверна інфраструктура, що забезпечує передачу даних і зберігає особистість робота.В українському офісі Waverley Software три команди провідних спеціалістів працюють з Jibo.

Також у топ-25 потрапили ліфти Thyssenkrupp MULTI, які пересуваються в різних напрямках, не лише по вертикалі, а й по горизонталі; смартфон Apple iPhone X; хіджаб для мусульманок, які займаються спортом Nike Pro Hijab та інші.

Серед інших винаходів у ТОП 25 від журналу TIME – окуляри eSight3, які допомагаютьорієнтуватися в просторі людям з порушенням зору; горня для кави чи чаю Ember Mug, яке підтримує ідеальну температуру напою.

Також у топ-25 потрапили ліфти Thyssenkrupp MULTI, які пересуваються в різних напрямках, а не лише по вертикалі, а й по горизонталі; смартфон Apple iPhone X; хіджаб для мусульманок, які займаються спортом Nike Pro Hijab та інші.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
В ході підготовки зібрання Святого та Священого Синоду 27-29 листопада 2018 р. Константинопольський Вселенський Патріархат знову п...
Около двухсот автомобилей на еврономерах частично перекрыли движение по Киевской трассе, в районе КПП «Дачное».
Продовжується блокування траси Київ-Чоп у Нижніх Воротах...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS