Робот львівських розробників потрапив до топ-25 винаходів за версією TIME

im 999Робот Jibo, до роботи над яким долучилися розробники зі Львова, увійшов до списку 25 найкращих винаходів 2017 року за версією журналу TIME і потрапив на обкладинку видання.

Про це розповіли у Львівському ІТ Кластері, куди належить компанія Waverley Software, яка частково займалася проектом.

Jibo – стаціонарний робот для дому, який взаємодіє з людьми. Він може розпізнавати обличчя та голос, запам’ятовувати людські жарти, і таким чином будувати справжні стосунки.

ІТ компанія Waverley Software займається розробкою мобільних аплікацій, дизайном та розробкою cloud рішень. Офіси компанії розташовані в США, Україні та В’єтнамі. Він реагує на довколишнє середовище – рухами та звуками, може фотографувати людей, нагадувати про важливі події чи розповідати про погоду.

im 999999Робот складається з багатьох компонентів, одна з яких – серверна інфраструктура, що забезпечує передачу даних і зберігає особистість робота.В українському офісі Waverley Software три команди провідних спеціалістів працюють з Jibo.

Також у топ-25 потрапили ліфти Thyssenkrupp MULTI, які пересуваються в різних напрямках, не лише по вертикалі, а й по горизонталі; смартфон Apple iPhone X; хіджаб для мусульманок, які займаються спортом Nike Pro Hijab та інші.

Серед інших винаходів у ТОП 25 від журналу TIME – окуляри eSight3, які допомагаютьорієнтуватися в просторі людям з порушенням зору; горня для кави чи чаю Ember Mug, яке підтримує ідеальну температуру напою.

Також у топ-25 потрапили ліфти Thyssenkrupp MULTI, які пересуваються в різних напрямках, а не лише по вертикалі, а й по горизонталі; смартфон Apple iPhone X; хіджаб для мусульманок, які займаються спортом Nike Pro Hijab та інші.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

Мукачівські поліцейські оперативно затримали грабіжника, який пограбував 25-річну місцеву мешканку та планував збагатитися за раху...
02 липня о 14:48 в оперативно-рятувальну службу надійшло повідомлення про пожежу в одному з номерів готелю, що розташований на вул...
Боржавська вузькоколійна залізниця в Закарпатській області в першому півріччі працювала тільки чотири місяці через злодіїв і неспр...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS