Робот львівських розробників потрапив до топ-25 винаходів за версією TIME

im 999Робот Jibo, до роботи над яким долучилися розробники зі Львова, увійшов до списку 25 найкращих винаходів 2017 року за версією журналу TIME і потрапив на обкладинку видання.

Про це розповіли у Львівському ІТ Кластері, куди належить компанія Waverley Software, яка частково займалася проектом.

Jibo – стаціонарний робот для дому, який взаємодіє з людьми. Він може розпізнавати обличчя та голос, запам’ятовувати людські жарти, і таким чином будувати справжні стосунки.

ІТ компанія Waverley Software займається розробкою мобільних аплікацій, дизайном та розробкою cloud рішень. Офіси компанії розташовані в США, Україні та В’єтнамі. Він реагує на довколишнє середовище – рухами та звуками, може фотографувати людей, нагадувати про важливі події чи розповідати про погоду.

im 999999Робот складається з багатьох компонентів, одна з яких – серверна інфраструктура, що забезпечує передачу даних і зберігає особистість робота.В українському офісі Waverley Software три команди провідних спеціалістів працюють з Jibo.

Також у топ-25 потрапили ліфти Thyssenkrupp MULTI, які пересуваються в різних напрямках, не лише по вертикалі, а й по горизонталі; смартфон Apple iPhone X; хіджаб для мусульманок, які займаються спортом Nike Pro Hijab та інші.

Серед інших винаходів у ТОП 25 від журналу TIME – окуляри eSight3, які допомагаютьорієнтуватися в просторі людям з порушенням зору; горня для кави чи чаю Ember Mug, яке підтримує ідеальну температуру напою.

Також у топ-25 потрапили ліфти Thyssenkrupp MULTI, які пересуваються в різних напрямках, а не лише по вертикалі, а й по горизонталі; смартфон Apple iPhone X; хіджаб для мусульманок, які займаються спортом Nike Pro Hijab та інші.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

Чому до кави не варто додавати підсолоджувачі і і чим допоможе додавання спецій: поради, які зроблять каву менш шкідливою.
24 травня 2018 року, у Воловецькому районі на залізничному перегоні «Бескид – Скотарське» за участі Президента У...
Сьогодні, 21 травня, на території Закарпатської області очікується мінлива хмарність, в другій половині дня місцями короткочасні д...
Усі новини...

Останні коментарі

Sape plugin info: Не заполнено поле - sape user в параметрах плагина.

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS