Польща з початку 2018 змінить правила працевлаштування іноземців

6d01c66a7fee45631З початку 2018 року у Польщі працюватимуть нові правила працевлаштування іноземців.

Про це повідомляє Польське радіо.

Декларацію про намір працевлаштувати іноземця, яка видається роботодавцеві безкоштовно, тепер буде замінено платними дозволами на сезонні роботи. Про це повідомила директор Повітового управління праці Ґруєць Мажанна Скочек.

За її словами, процедурою сезонних робіт буде охоплено такі галузі: рільництво, садівництво, туристичну та гастрономічну галузі.

«Ці дозволи на сезонну працю будуть двох видів: два етапи надання дозволів стосуватимуться іноземців, які перебувають поза кордонами Польщі, а один етап – іноземців, котрі вже перебувають на терені Польщі і мають дозвіл на легальне перебування на підставі іншій, ніж сезонні роботи», — сказала Скочек.

Іноземці, які перебувають за межами Польщі, зможуть відкрити візу, якщо роботодавець складе заяву про дозвіл на сезонні роботи. А ті, хто має біометричні паспорти для безвізового в’їзду до ЄС, зможуть в’їхати з таким дозволом до Польщі без необхідності відкриття візи.

Зазначається, що роботодавець зобов’язаний зареєструвати іноземного працівника в управлінні праці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

28 листопада 2018 року, у великій актовій залі Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської української бого...
Школярі, яким виповнилося 14 років, мають своєчасно звернутися для оформлення ID-картки – МОН просить освітян на місцях яком...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS