В уряді пояснили, чи можна отримати субсидію, якщо є заборгованість за комунальні послуги

pUBIlvfQУ випадку заборгованості за житлово-комунальні послуги держава дає можливість отримати субсидію, оформивши договір про реструктуризацію боргу.

Про це повідомляє "Урядовий портал" на своїй сторінці у Facebook.

"Держава, надаючи субсидію, дає можливість сім'ї протягом року вирішити питання з накопиченої в минулому заборгованістю за комунальні послуги. Якщо цього не зроблено, держава знову ж таки йде назустріч громадянам і дозволяє оформити договір реструктуризації боргу з постачальником послуги для продовження субсидії на наступний рік", - йдеться у повідомленні. 

Крім того, існують окремі випадки, коли громадяни оскаржують у судовому порядку виставлену постачальником послуги суму заборгованості і тому відмовляються сплачувати відповідні кошти або укладати договір реструктуризації.

У ситуації, коли громадяни не згодні із заборгованістю, вони можуть його оскаржити.

"На підставі рішення суду про анулювання боргу або до винесення рішення суду про суму заборгованості, яка оскаржується рішенням комісії з питань призначення житлових субсидій, що працюють при органах виконавчої влади на місцях, дія житлової субсидії поновлюється з моменту припинення її виплати, тобто з травня 2017 року", - йдеться у повідомленні.

Як наголошується, поточна заборгованість, тобто не сплачені комунальні послуги у березні, травні і червні, не впливають на процес перепризначення житлових субсидій на новий період.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Президент Петро Порошенко заявив, що Венеціанська комісія відхилила обидва законопроекти Верховної Ради щодо Антикорупційного суду...
Національна гвардія України отримала статус повноправного члена Асоціації сил жандармерії і поліції країн Європи і Середземномор'я...
Відповідне розпорядження підписав голова обласної адміністрації Геннадій Москаль.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS