В уряді пояснили, чи можна отримати субсидію, якщо є заборгованість за комунальні послуги

pUBIlvfQУ випадку заборгованості за житлово-комунальні послуги держава дає можливість отримати субсидію, оформивши договір про реструктуризацію боргу.

Про це повідомляє "Урядовий портал" на своїй сторінці у Facebook.

"Держава, надаючи субсидію, дає можливість сім'ї протягом року вирішити питання з накопиченої в минулому заборгованістю за комунальні послуги. Якщо цього не зроблено, держава знову ж таки йде назустріч громадянам і дозволяє оформити договір реструктуризації боргу з постачальником послуги для продовження субсидії на наступний рік", - йдеться у повідомленні. 

Крім того, існують окремі випадки, коли громадяни оскаржують у судовому порядку виставлену постачальником послуги суму заборгованості і тому відмовляються сплачувати відповідні кошти або укладати договір реструктуризації.

У ситуації, коли громадяни не згодні із заборгованістю, вони можуть його оскаржити.

"На підставі рішення суду про анулювання боргу або до винесення рішення суду про суму заборгованості, яка оскаржується рішенням комісії з питань призначення житлових субсидій, що працюють при органах виконавчої влади на місцях, дія житлової субсидії поновлюється з моменту припинення її виплати, тобто з травня 2017 року", - йдеться у повідомленні.

Як наголошується, поточна заборгованість, тобто не сплачені комунальні послуги у березні, травні і червні, не впливають на процес перепризначення житлових субсидій на новий період.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

15 липня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією Української Автокефаль...
Боржавська вузькоколійна залізниця в Закарпатській області в першому півріччі працювала тільки чотири місяці через злодіїв і неспр...
Впродовж минулої доби рятувальникам довелось виїхати на три пожежі, в яких було пошкоджено транспортні засоби.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS