Скільки потрібно мати грошей для в'їзду в різні країни Європи. Список

im578x383 1В інтернеті з'явилася мапа з розрахунками сум у євро та переліком вимог для подорожування країнами Європи.

Мапу було створено в рамках проекту "Подорожуй відповідально".

Країни, про які завантажена ця інформація, виділені яскравим зеленим кольором, і позначені написами українською мовою. Щоб дізнатися базову суму необхідних коштів для перетину кордону країни, потрібно клікнути на неї або на її назву на мапі. Для отримання більш детальної інформації потрібно перейти за посиланням, яке також з’являється після кліку.

Мапа оновлюється, її також можна збільшувати та зменшувати.

Так, найменші грошові вимоги висуває Угорщина - близько 3,2 євро на день. Найбільше коштів треба мати при собі для подорожей Іспанією - 71 євро на день, а при собі мати щонайменше 637 євро. У Бельгії треба розраховувати на 45 євро на день у разі поїздки в гості до конкретних людей, але якщо ви зупинитеся в готелі, то потрібна сума перевищує навіть іспанську - 95 євро на день.

Деякі країни, як Австрія та Люксембург, визначають потрібну суму на індивідуальній основі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

26 червня 2017 року по Закарпатській області: Мінлива хмарність, короткочасні дощі, грози, вночі місцями сильні дощі. Вітер півден...
Фахівці Закарпатської митниці ДФС роз’яснюють який порядок оподаткування товарів, що вивозяться (пересилаються) громадянином...
Упродовж доби, 16 червня, бойовики 67 разів обстріляли сили АТО, через що один український воїн загинув, ще троє зазнали поранень.
Усі новини...

Останні коментарі

Sape plugin info: Не заполнено поле - sape user в параметрах плагина.

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS