"Слуга" Третьякова знову зашкварилася!: вона заявила, що родичі зниклих на Донбасі збагачуються на пільгах

161830062020Так званий "народний депутат" від фракції "Слуга народу" та "глава" комітету Ради з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила, що родичі зниклих безвісти на Донбасі українців користуються своїм положенням заради грошей.

Відповідне відео опубліковане на Facebook-сторінці міжнародного громадського об'єднання учасників бойових дій "Незламні".
Під час відеоконференції Третьякова розповідала про необхідність прибрати деякі пільги, щоб люди ними не зловживали. Як приклад подібних зловживань вона привела родичів безвісти зниклих українців на Донбасі.
"Якщо ці пільги залишити, то ними будуть зловживати. Знаєте, ними зловживають навіть в системі ... я дійшла до Мінських угод ... у нас є зниклі безвісти та ми точно знаємо, що хлопець або дівчина загинули, що їх розстріляли, але просто ми ще не добралися до місць поховання. Відповідно і батьки, і родичі знають, що вони загинули, але вони не хочуть констатувати смерть своїх родичів навіть якщо минув час і є судові рішення щодо загибелі людини. Родичі не хочуть, тому що вони за це отримують гроші й великі - до 20 - 30 тисяч гривень на місяць. Цей економічний сенс морально розбещує людину", - заявила нардеп.
Вона також вказала, що в українському суспільстві чомусь відсутнє розуміння того, що якщо людина отримує щось від держави, то він забирає у того, хто платить податки.

 

Джерело: newsua.one

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Контррозвідники СБУ заявляють, що припинили діяльність групи громадян у Закарпатській області, дії яких містять ознаки посягання н...
За рік президентства Володимира Зеленського рівень добробуту знизився у 37% українських сімей.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS