Таким чином офіційний Вашингтон відреагував на заяви президента Зеленського, які можна трактувати як спробу вплинути на президентські передвиборчі перегони.

Зокрема, один зі співрозмовників повідомив, що відбулася телефонна розмова між високопосадовцями Державного департаменту та МЗС України.

"Держдеп зв'язався з МЗС України та дуже наполегливо висловив рекомендацію, щоби Україна утрималася від впливу та втручання у передвиборчу кампанію в США. Є сподівання, що це буде почуте", – розповіло джерело.  

Держдеп висловив занепокоєння заявами про розслідування щодо змісту переговорів між п'ятим президентом України Петром Порошенком і віцепрезидентом США Джо Байденом. Як відомо, Байден має стати одним із кандидатів на посаду президента США на виборах, що відбудуться в листопаді 2020 року.

Інші співрозмовники також розповіли виданню, що представники Держдепартаменту спілкувалися із народними депутатами, відреагувавши на інформацію про можливість створення парламентської ТСК з цього приводу. Зокрема, за твердженням одного з джерел, у Держдепі вважають, що цей скандал має "російські корені".

"Європейська правда" зауважує, що їм невідомо, чи були контакти між Держдепом та ОПУ.

Нагадаємо, діркою від бублика називають "плівки Деркача" у штабі колишнього віцепрезидента США. Речника Джо Байдена цитує The Washington Post. Ендрю Бейтс запевняє, що запис відредагували. І вважає його продовженням російської спроби завдати шкоди колишньому віцепрезиденту Сполучених Штатів.

Як повідомляв 5.UA, на думку аналітиків, наслідки нового скандалу для України можуть бути катастрофічними.

Джерело: www.5.ua