Прокуратура прийшла з перевіркою до Києво-Печерської Лаври

112520052020Органи прокуратури України розпочали перевірку договорів з УПЦ МП про оренду нижньої території Києво-Печерської Лаври. Про це повідомляє ресурс Духовний фронт з посиланням на власні джерела.

Причини перевірки та термін її виконання уточнюються.

Водночас, у Духовному фронті припускають, що дії прокуратури викликані петицією щодо передачі Києво-Печерської Лаври у використання ПЦУ.

«Чи дійсно перевірка проходить належним чином? Чи прокуратура здійснює лиш поверхневі заходи для складання «відписки» про те, що документи в порядку і підстав припиняти договір з УПЦ МП (РПЦвУ) про оренду Лаври не виявлено?», — пише ресурс.

Наразі петиція про припинення користування лаврою УПЦ МП та передачу її ПЦУ набрала понад 27 тисяч голосів, відтак влада змушена реагувати і надати суспільству відповідь.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, Московський патріархат готується до «релігійної війни» в Україні через ймовірну передачу лаври ПЦУ.

Джерело: sprotyv.info

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Закарпатська облдержадміністрація переходить на електронний документообіг. Це стосується передусім електронних звернень громадян.
На сайті Офісу президента зареєстрована петиція з вимогою звільнити першого заступника керівника ОП Сергія Трофімова.
У Президента Зеленського додалось радників від старих комуністів.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS