«Коронавірус — це фейкова пандемія, роздута ВООЗ», — рівненський лікар

112120052020Чи має рацію Роман Коваль?

Лікар-травматолог міської лікарні Рівного Роман Коваль висловив у соцмережі Фейсбук свою думку про пандемію коронавірусу.  Він вважає, що це -

"фейкова пандeмія, яка роздута ВООЗ, що контролюється Білом Гейтсом, Марком Цукербергом, сім'єю Клінтонів, Джорджем Соросом через ЗМІ та інтернет-мережами".

На питання "що ж таке коронавірус: експеримент над людством чи дійсно "чума" 21 століття" Роман Коваль відповідає так:

Коронавірусні інфекції відомі людству біля 40 років. Як і більшість вірусних інфекцій, вони є сезонними, мають велику масовість ураження. Але одна річ, коли мова заходить про вірулентність інфекції і зовсім інша - смертність.

Сезонними інфекціями, такими як грип, ГРІ, вітряна віспа, кір хворіють щорічно мільйони людей. Є і відповідна смертність, викликана цією інфекцією і ускладненнями після неї. В більшості - це пневмонії.

Однозначно, що від запалення легень в багатьох випадках розвивається легенева недостатність, а в ослаблених пацієнтів і в тих, у кого є супутні хвороби, більша смертність.

Роман Коваль пише:

І ось на горизонті появляється суперінфекція, король вірусів - коронавірус. Всі забувають про хвороби серцево-судинної системи, онко-, хірургічну патологію, політравми, неврологічні хвороби, туберкульоз, алкоголізм і т. д., і починають боротьбу з COVID 19.

Медичну науку нагинають і перетворюють в засіб залякування, примусу і страху.

Але найгірше те, що її використовують в своїх цілях представники ВООЗ і політики. З лікарів і людей науки роблять слухняних рабів і виконавців чужої волі.

 Роман Коваль -- один iз Лідерів Майдану та "Революції Гідності" в Рівному

Лікар вважає, що повідомленнями про коронавірус спеціально нагнітається паніка:

" Всі - на боротьбу з СOVID 19!" - гасло, яке затуманило мізки чиновникам, владоможцям і звичайним людям. Через ЗМІ щоденні жахливі картинки і головне цифри: інфіковано стільки, померлих стільки. Кожного ранку, як обухом по голові цифри, цифри і цифри...
Повідомлення, як з лінії фронту!

Кому потрібна паніка? І для чого?Я задавав собі це запитання не один раз. Паніка потрібна тим, хто нею вміло маніпулює. Мова не йде про лікування пацієнтів, мова іде про масовість "інфікування".

Для чого? Проводиться експеримент для тиску на держави і уряди з метою тотального примусу і контролю.

Ціль - збагачення тих, хто це все замутив. Зараз вони заробляють на засобах індивідуального захисту, тестах на коронавірус і реактивах для ПЛР.

Але головна ціль - сиворотка, на якій ВООЗ і ті, хто за нею стоїть, зароблять сотні млрд.₴.

На думку Романа Коваля, у цьому всьому є світова змова:

Чи є в цьому світова змова? Є!

По-перше, карантин запроваджено в усіх країнах світу з порушенням медичних норм і правил.

По - друге, СOVID19 не відноситься до особливо небезпечних інфекцій.

По-третє - смертність від цієї інфекції - нижча у всіх відношеннях, ніж від ряду смертоносних інфекцій - чуми, холери, тифу і чорної віспи.

На питання "що далі чекає нас? він відповідає:

Продовження експерименту можливе тільки тоді, коли будемо сліпо вірити в масовий мор по намальованих картинках в ЗМІ і інтернеті.

І до того часу, поки не включимо мізки і не заявимо, що ми - не стадо, яке підпорядковується купці світових аферистів, а люди, які вміють думати.

Від Редакції

Ми публікуємо ФБ-допис Романа Коваля, добре розуміючи, що його позиція суперечить мейнстриму і може викликати чимало критики, але ця людина у Рівному -- відома, тож нам здалося доречним донести до громадськості його думку.

Джерело: radiotrek.rv.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Закарпатська облдержадміністрація переходить на електронний документообіг. Це стосується передусім електронних звернень громадян.
У п’ятницю, 29 травня, керівництво Національної поліції України відсторонило від виконання обов’язків начальника ГУ НПЦ у Вінницьк...
Побутує думка, що колись закінчиться московсько-українська війна, і Росія знов стане «справжньою» дружньо налаштованою до України...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS