Зеркаль наголосила на відсутності реакції Україна на указ Путіна про землю в Криму

191226032020Путін продовжує послідовно порушувати основоположні права людини та норми міжнародного права у Криму - Зеркаль.

Путін продовжує порушувати права людини та норми права, а його указ про те, що володіти землею на території окупованого півострова Крим можуть тільки громадяни РФ, тільки це підтверджує. Про це на своїй сторінці в Facebook написала колишня заступник міністра МЗС України Лана Зеркаль.

"Поки всі переймаються пандемією та ведуть дискусії на тему створення консультаційної ради з кремлівськими маріонетками, Путін продовжує послідовно порушувати основоположні права людини та норми міжнародного права у Криму, видаючи Указ від 20 березня 2020 року N 201, яким додано новий розділ щодо Криму, до переліку прикордонних територій, на яких іноземні громадяни, особи без громадянства та іноземні юридичні особи не можуть мати право власності на земельні ділянки", - написала Зеркаль.

 

Джерело: dt.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Мобільний додаток для контролю режиму обсервації і самоізоляції запущено, його невикористання буде прирівнюватися до порушення реж...
Карантин в Україні можуть переглянути і вирішити послаблення заборон.
Підприємець і блогер Олексій Давиденко опублікував у своєму Facebook жорстке звернення до Президента Володимира Зеленського. Допис...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS