До якого числа карантин в Україні: у Зеленського назвали можливу дату

141124032020У разі дотримання карантину в Україні епідемію коронавірусу COVID-19 можна буде подолати вже до травня.

Про це в ефірі "Свобода слова" заявила заступниця глави Офісу президента Юлія Ковалів. На її думку, якщо не порушувати обмежувальні заходи, українці зможуть повноцінно повернутися на роботу приблизно за місяць.

Вона зазначила, що чим менше осіб занедужає, тим швидше економіка повернеться до нормального життя.

"Перший і найголовніший рецепт виходу з кризи – це максимальне дотримання карантину. Чим менше людей захворіє, тим швидше економіка повернеться до нормального життя. Ми бачимо, що економіка Китаю швидко почала відновлюватися. Те ж саме ми повинні пережити у себе. Ми маємо максимально залишатися вдома й виконувати ті правила, які встановлені щодо обмеження, щоб уже в травні всім нормально вийти з цієї ситуації і повернутися на роботу", – пояснила Ковалів.

Також заступниця керівника ОПУ повідомила, що для підтримки медицини в Україні знадобиться приблизно 100 млрд гривень, які будуть спрямовані на зарплати медикам і закупівлю обладнання.

"Ми говоримо сьогодні про необхідність понад 100 мільярдів гривень додаткових, які нам, якщо у нас буде пік коронавірусу, потрібні для підтримки зарплатами і лікарів, і закупівлі додаткового обладнання", – підсумувала Ковалів.

 

Що зробили на час карантину в Україні
  • Призупинено навчання в університетах, школах і садках;

  • Скасовано масові заходи;

  • Закрито державні кордони;

  • Припинено роботу ТРЦ і закладів;

  • Закрито метро в Києві, Харкові, Дніпрі.

 

Що кажуть про карантин влада й медики
  • Джерело в ОП повідомило нам, що карантин в Україні можуть продовжити до 16 квітня в разі потреби.

  • Всесвітньо відомий епідеміолог П'єрлуїджі Лопалько розповів, що обмежувальні заходи в світі через коронавірус можуть тривати до літа, а організація таких масових заходів, як футбольні матчі на стадіонах, і зовсім опиняться під забороною до жовтня.

  • За словами доктора Комаровського, люди зможуть повернутися до звичайного життя після пандемії коронавірусу, коли в їхній країні протягом 28 днів не буде зафіксовано жодного нового випадку захворювання.

  • Колишній санітарний лікар України Святослав Протас заявив, що пандемія COVID-19 піде на спад, коли перехворіють 30% громадян.

 

Як повідомляв OBOZREVATEL, 12 березня в Україні карантин через коронавірус ввели в усіх регіонах. Попередня дата його закінчення – 3 квітня.

23 березня було ухвалено рішення ввести режим НС в Донецькій, Тернопільській і Черкаській областях. Цього ж дня надзвичайну ситуацію вирішили ввести ще у Львівській області, повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

у такий спосіб режим НС введено вже 10 областях України: Житомирській, Чернівецькій, Київській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Донецькій, Тернопільській, Черкаській, Львівській і в Києві.

Джерело: www.obozrevatel.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Мобільний додаток для контролю режиму обсервації і самоізоляції запущено, його невикористання буде прирівнюватися до порушення реж...
Карантин в Україні можуть переглянути і вирішити послаблення заборон.
Підприємець і блогер Олексій Давиденко опублікував у своєму Facebook жорстке звернення до Президента Володимира Зеленського. Допис...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS