"Ні в чому собі не відмовляйте!" В Україні виплати військовим скоротили в 12 разів

232619022020Міністерство оборони України визначило новий розмір матеріальної допомоги військовослужбовцям для вирішення соціально-побутових питань.

Так, згідно з наказом "Про бюджетну політику Міністерства оборони України на 2020 рік" від 18 лютого, виплата зменшилася майже в 12 разів. Раніше максимальний розмір допомоги дорівнював місячному грошовому забезпеченню, тепер він дорівнює лише окладу за військове звання.

Наприклад, до 2020 року лейтенант у Десантно-штурмових військах України отримував близько 15 500 гривень матеріальної допомоги. Згідно з новим наказом, йому будуть виплачувати 1 345 гривень в рік. Про це на своїй сторінці в Facebook написав ексрадник президента України, волонтер Юрій Бірюков.

"При "баригах" використовувався підпункт 3 пункту 5 Постанови 704 від 30/08/2017 – матеріальна допомога в розмірі місячного грошового утримання. Було: лейтенант в ДШВ – близько 15 500 гривень, ось стільки і річна матдопомога. Нинішній Наказ МО визначає матдопомогу в розмірі одного окладу за військове звання. Стало: лейтенант – 1 345 гривень. І ні в чому собі не відмовляйте", – зазначив Бірюков.

 
Наказ Міністерства оборони
Наказ Міністерства оборони
 

 

Раніше OBOZREVATEL писав, що Міністерство оборони України планує за 5 років вирішити питання з виділенням квартир для військовослужбовців. А в майбутньому їм планують окремо давати гроші на купівлю житла.

Джерело: www.obozrevatel.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Є легенда, як хтось із радянських слідчих спересердя запитав Чорновола: "Ну добре, от уявімо, є ваша незалежна Україна. І ким ви т...
Проведення цьогорічного ЗНО та вступної кампанії буде перенесено на на більш пізні дати.
Режим надзвичайної ситуації введений до 24 квітня, - Кабмін.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS