На Донбасі кількість нападів на школи збільшилася утричі

160415012020За даними Human Right Watch, за шість років конфлікту усього загинуло 147 дітей.

Кількість втрат серед цивільного населення Донбасу упродовж 2019 року значно скоротилася. Проте із січня до травня минулого року втричі збільшилася кількість нападів на школи по обидва боки лінії розмежування.
За шість років конфлікту усього загинуло 147 дітей, повідомляє міжнародна організація Human Right Watch у своєму звіті.
Мирні мешканці здебільшого стають жертвами вогню із легких озброєнь, артилерійських і мінометних обстрілів, мін та вибухонебезпечних предметів .
Крім того, обмежений доступ до елементарних послуг і невідкладної медичної допомоги є проблемою на деяких контрольних пунктах в'їзду-виїзду. У період із січня до квітень 2019 року щонайменше 19 людей, переважно старшого віку, померли через проблеми зі здоров'ям під час перетину лінії зіткнення.
Нагадаємо, на Донбасі згоріла база парамедиків, які надають допомогу українським військовим на передовій в районі Широкиного. Один волонтер постраждав.

Джерело: glavcom.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Олексій Гончарук заявив, що уряд продовжує працювати в штатному режимі, поки президент не прийме рішення хто може продовжити працю...
40 народних депутатів написали звернення до голови Служби безпеки України Івана Баканова з метою заборони в’їзд на територію...
Прем'єр-міністр Олексій Гончарук написав заяву про відставку.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS