Керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією ПЦУ єпископ Віктор Бедь відвідав підрозділ Нацгвардії в м. Ужгороді та провів зустріч із командуванням даної військової частини

 DSC008813 листопада 2019 року, Преосвященніший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією Православної Церкви України, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина відвідав з душпастирським візитом 4 стрілецький батальйон військової частини 3002 Національної гвардії України в м. Ужгороді.

Під час відвідин відбулася зустріч та бесіда із командиром військового підрозділу підполковником Сергієм Соловей та заступником командира – майором Йосипом Бак. Сторони обговорили питання подальшої душпастирської співпраці, яка уже не один рік налагоджена та триває між Мукачівсько-Карпатською єпархією та даною військовою частиною Національної гвардії України в м. Ужгороді.
Разом із владикою Віктором Бедь участь у відвідуванні військової частини прийняли протоієрей Сергій Урста, секретар єпархіального управління, ректор Ужгородської української богословської академії, протоієрей Олександр Смолін, голова єпархіального відділу у справах воєнізованих підрозділів та Віктор Понзель, референт-помічник правлячого єпископа.
В ході зустрічі владика Віктор подарував командиру військового підрозділу Біблію українською мовою у перекладі митрополита УАПЦ Іларіона Огієнка та ряд інших богословських видань.

Прес-служба МКЄ ПЦУ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Уряд посилить контроль за дотриманням карантинних обмежень. Про це 25 червня 2020 року, відкриваючи позачергове засідання Уряду,...
За рік президентства Володимира Зеленського рівень добробуту знизився у 37% українських сімей.
В Україні за рекомендацією МВФ уже у жовтні 2020 року можуть ввести величезні штрафи за борги з комуналки.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS