У дніпропетровській школі учні зустріли Вілкула криками «ганьба»

11953118 516089295214431 7554997031682682991 nБатьки учнів 148 школи Дніпропетровська обурені появою на Дні знань колишнього губернатора області, депутата від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула.

 

Про це вони написали в соціальній мережі Facebook. «Блін, прийшли до школи на лінійку, а тут це», - написав користувач, який виклав фото Вілкула, виступаючого на «лінійці».

 

Батьки збираються вимагати від директора пояснень з приводу запрошення на «Перше вересня» колишнього регіонала, що не має до школи ніякого відношення. «Прийшли в школу на лінійку, а серед наших діток гора тітушечного лайна», - написали вони.

 

Крім того, в коментарях люди повідомляють про те, що під час виступу Вілкула учні теж були незадоволені і кричали «ганьба».

 

Нагадаємо, під час перебування Вілкула губернатором Дніпропетровщини у 2013 році для його зручності День знань проводили на день раніше, 31 серпня.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає всіх релігійних діячів світу засудити проповідь релігійної ворожнечі а...
Прем’єр-міністри України та Словацької Республіки Володимир Гройсман та Петер Пеллегріні підписали низку двосторонніх догово...
Доктор Комаровський, радник Володимира Зеленського та член його команди, в цілому схвалює медичну реформу, яку розпочало Міністерс...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS