Порошенко хоче, щоб бойовики відмовилися від незаконних виборів

 ClpydEjAk8Президент Петро Порошенко наголосив на необхідності відмови бойовиків від проведення незаконних виборів на Донбасі.

 

Про це він сказав під час зустрічі із представником ОБСЄ у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Мартіном Зайдиком.

 

Як повідомляє прес-служба глави держави, Порошенко "наголосив на необхідності відмови бойовиків від проведення незаконних виборів на Донбасі та закликав негайно розпочати в рамках підгрупи з політичних питань обговорення модальності проведення місцевих виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей у відповідності до українського законодавства та з дотриманням стандартів ОБСЄ".

 

"Ми маємо провести вибори виключно так, як про це йдеться у Мінських домовленостях, – у відповідності до українського законодавства та базуючись на принципах БДІПЛ, за участі іноземних спостерігачів, які гарантуватимуть дотримання стандартів ОБСЄ. 

 

Вибори мають бути вільними та чесними", – наголосив президент.

 

Порошенко закликав до безумовного виконання Мінських домовленостей зі звільнення полонених за принципом "всіх на всіх", а також незаконно утримуваних на території Російської Федерації громадян України - Надії Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших.

 

Під час обговорення діяльності підгрупи з соціально-економічних питань президент України запевнив у готовності української сторони реалізовувати попередньо погоджені проекти щодо відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу, необхідною передумовою чого має стати неухильне дотримання бойовиками режиму припинення вогню.

 

Порошенко під час зустрічі наголосив на необхідності суттєвого посилення Тристоронньою контактною групою безпосереднього політичного керування діяльністю діючих у її складі чотирьох робочих підгруп з безпекових, політичних, гуманітарних та соціально-економічних питань.

 

З цією метою президент закликав представників України, РФ та ОБСЄ в Тристоронній контактній групі налагодити та підтримувати регулярні робочі контакти.

 

Джерело: Українська правда

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Як повідомляє Закарпаття онлайн, на площі Поштовій, в центрі Ужгорода під час несанкціонованого будівництва відкопали невідомий пі...
З відповідним листом активісти ГО «Учасників революції гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців «ЄДНІСТЬ&...
За інформацією ЗМІ у суботу, 6 липня президент приїде на Закарпаття, аби представити нового голову Закарпатської ОДА Ігора Бондаре...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS