З сьогоднішнього дня в Україні різко подорожчає електроенергія

QZlp5D 2hqAЗ 1 вересня на українців чекає другий етап підвищення тарифів на електроенергію - в середньому ціни зростуть на 23%.

 

Про це йдеться в постанові Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг від 26 лютого 2014 року "Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню".

 

Згідно з постановою, з 1 вересня ціни в середньому підвищаться до 62,8 коп. за кВт-год., що на 23% більше в порівнянні з діючим тарифом. Зокрема, для населення, яке споживає до 100 кВт-год (150 для сільської - місцевості), в тому числі, що проживає в будинках, обладнаних кухонними електроплитами, тариф зросте на 25% і складе 45,6 коп за кВт-год

 

Тариф для населення, яке споживає від 100 до 600 кВт-год. електроенергії на місяць, збільшиться на 25% і складе 78,9 коп. за кВт-год. На 5% зросте тариф для населення, яке споживає понад 600 кВт-год. електроенергії на місяць. Згідно з постановою НКРЕКУ, ця категорія споживачів з 1 вересня платити 147,9 коп. за кВт-год.

 

Тариф для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу незалежно від обсягів споживання електроенергії зросте на 25% і складе 45,6 коп за кВт-год. За такою ж ціною будуть оплачувати електропостачання мешканці гуртожитків, які підпадають під визначення "населення, яке розраховується з енергопостачальною організацією за загальним розрахунковим обліку".

 

Тариф для населення, яке розраховується з енергопостачальною організацією за загальним розрахунковим засобом обліку та об'єднане шляхом створення юридичної особи (ОСББ- ред.), Крім гуртожитків, з 1 вересня складе 78,9 коп. за кВт-год., що на 25% вище в порівнянні з нинішніми цінами.

 

За такими же тарифами сплачувати за електроенергію релігійні організації, дитячі центри "Артек" і "Молода гвардія" і міський електричний транспорт. Згідно з постановою НКРЕКУ, такі тарифи будуть діяти в період з 1 вересня 2015 по 1 березня 2016, після чого ціни піднімуть знову - в середньому до 77,3 коп. за кВт-год, або на 23% в порівнянні з вересневим тарифом.

 

Нагадаємо, перший етап підвищення тарифів припав на квітень 2015 року - тоді ціни зросли в середньому до 51,2 коп. за кВт-год., або на 45,2%. Загалом тарифи на електроенергію будуть підвищувати в п'ять етапів, останній зростання заплановано на 1 березня 2017 року, коли середня ціна складе 122,77 коп. за кВт-год.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

Початок весни – золота пора для квіткових браконьєрів. Близько 20 мільйонів пролісків знищують щороку в Україні саме на по...
За інформацією про стрілянину поблизу одного з торгівельних приміщень на проспекті Свободи в Ужгороді правоохоронці проводять пере...
26 лютoгo, o 20:50 в oперативнo-рятувальну службу Закарпаття надiйшла iнфoрмацiя, щo в райoнi гoри Гoверла Рахiвськoгo райoну пiд...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS