На українців чекає новий курс долара: НБУ опублікував майбутні ціни

174012102019В Україні довідковий курс долара 15 жовтня становитиме 24,53 грн/$. Таким, чином, за довгі вихідні валюта збільшиться в ціні приблизно на 4 коп./$.

Про це йдеться в даних Національного банку Так, 11 октяря долар продавався в середньому за 24,49 грн, вартість євро становила 27,05 грн. У вівторок, 15 жовтня, європейська валюта подорожчає до 27,09 грн.

Відзначимо, до кінця року традиційно долар трохи дорожчає. А ось цієї осені, за оцінками десятків опитаних OBOZREVATEL аналітиків, він може досягти рекордно низької за чотири роки позначки, опустившись нижче 24 грн/$.

Національний банк України формує курси долара і євро до гривні як середньозважений курс за операціями на міжбанківському ринку за день. За офіційним курсом НБУ населення купувати валюту не може.

Девальвація гривні восени – справа звичайна. Традиційно вона починається в кінці серпня. А в цьому році її не було ні в серпні, ні у вересні. Шевчишин вважає, що "тато" цього стрибка – експортери, так як вони перестали продавати виручку, щоб дочекатися більш вигідного для себе курсу. А "мама" – іноземці, які припинили так активно закуповувати державні цінні папери України.

Як повідомляв OBOZREVATEL :

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Принцип «гроші ходять за школярем», про який наприкінці листопада заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, поки впрова...
Втрат від початку поточної доби серед українських військових немає.
Кабінет Міністрів 15 листопада ухвалив рішення, яким передбачено зупинення на 2020 рік дії постанови КМУ № 822, яка передбачала пі...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS