Україна призупинила процес розірвання двосторонніх угод з Росією

102812092019Влада України перестала направляти РФ відповідні повідомлення. МЗС РФ зазначає, що це може бути пов'язано в кадровими перестановками в апараті.

Україна перестала направляти Росії повідомлення про розірвання двосторонніх угод з РФ і документів щодо СНД. Про це повідомляє газета Коммерсант у середу, 11 вересня.

Дані газети свідчать, що з двосторонніх угод останніми денонсованими з ініціативи української сторони документами стали Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією і Україною (1 квітня 2019 роки) і міжурядову угоду Про обмін правовою інформацією (6 лютого 2019 року). З угод щодо СНД країна востаннє виходила 1 липня 2019 року.

Співрозмовники видання в МЗС РФ зазначають, що припинення розірвання угод може бути пов'язане з кадровими перестановками в апараті, якому, "можливо, не до цього".

Близько 400 угод ще чинні між Росією і Україною. 30 листопада 2018 року тодішній міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про 48 розірваних незадовго до цього угод і анонсував денонсацію ще 40.

Російська сторона вважає денонсованими 49 угод, частина з них вже втратили чинність. Статус деяких з них, оскільки про розрив деяких угод Україна повідомляла через твіттер без відповідної ноти - ці документи в РФ вважаються чинними.

У МЗС РФ газеті заявили, що вектор розвитку відносин визначатиметься не тільки тим, чи продовжить Україна денонсацію, але і тим, з яких угод країна буде виходити - "застарілих" або "знакових".

Джерело: ua.korrespondent.net

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/QyqH8Vh5T6U/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Співкоординатор "Руху опору капітуляції" Олександр Іванов вважає голову Офіса президента Андрія Богдана драйвером процесів, що зар...
Юрій Покиньборода. Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах територ...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS