Україна призупинила процес розірвання двосторонніх угод з Росією

102812092019Влада України перестала направляти РФ відповідні повідомлення. МЗС РФ зазначає, що це може бути пов'язано в кадровими перестановками в апараті.

Україна перестала направляти Росії повідомлення про розірвання двосторонніх угод з РФ і документів щодо СНД. Про це повідомляє газета Коммерсант у середу, 11 вересня.

Дані газети свідчать, що з двосторонніх угод останніми денонсованими з ініціативи української сторони документами стали Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією і Україною (1 квітня 2019 роки) і міжурядову угоду Про обмін правовою інформацією (6 лютого 2019 року). З угод щодо СНД країна востаннє виходила 1 липня 2019 року.

Співрозмовники видання в МЗС РФ зазначають, що припинення розірвання угод може бути пов'язане з кадровими перестановками в апараті, якому, "можливо, не до цього".

Близько 400 угод ще чинні між Росією і Україною. 30 листопада 2018 року тодішній міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про 48 розірваних незадовго до цього угод і анонсував денонсацію ще 40.

Російська сторона вважає денонсованими 49 угод, частина з них вже втратили чинність. Статус деяких з них, оскільки про розрив деяких угод Україна повідомляла через твіттер без відповідної ноти - ці документи в РФ вважаються чинними.

У МЗС РФ газеті заявили, що вектор розвитку відносин визначатиметься не тільки тим, чи продовжить Україна денонсацію, але і тим, з яких угод країна буде виходити - "застарілих" або "знакових".

Джерело: ua.korrespondent.net

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Пам'ять... 23 вересня 1989 року, 30 років тому, в м. Ужгороді було засновано Закарпатську крайову організацію Народного Руху Укра...
Софійка Рознійчук стала справжньою героїнею після того, як врятувала своїх братів з палаючого будинку.
Водяною красою можна помилуватися на одному з туристичних курортів.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS