Тільки в обмін на два міста: в Україні висунули вимогу окупантам в Криму щодо відновлення водопостачнання на півострів

1419509684 51114055 690x500Україна може запропонувати Росії відновити водопостачання через Північно-Кримський канал в обмін на деокупацію Північної частини анексованого Криму.

Про це заявив колишній представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін у коментарі Громадському.

Він зазначив, що одним із небагатьох важелів, які Україна може застосовувати до російської окупаційної адміністрації — непостачання води Північно-Кримським каналом. У середньостроковій перспективі, це знищує промисловий потенціал регіону та змушує Росію нести величезні збитки, або переходити до інших форм освоювання цих місцевостей, пояснив Бабін.

На його думку, відновлення водопостачання 400-кілометровим каналом «буде крахом усіх надій на деокупацію, це буде державною зрадою у кримінально-правовому сенсі, і, звісно, це буде зрадою інтересів українського народу».

За словами Бабіна, українська сторона може запропонувати переговори.

«Наприклад, у нас є територія Північного Криму, це два мономіста – Красноперекопськ і Армянськ, які сьогодні найбільше страждають від відсутності води, бо підприємства скоро будуть закриватися, водні горизонти пусті, і звідти люди будуть їхати у першу чергу», — розповів Громадському колишній представник Президента України в АРК.

Бабін вважає, що українська сторона може запропонувати РФ відновити водопостачання через Північно-Кримський канал в обмін на деокупацію Північної частини Криму, що допоможе уникнути гуманітарної катастрофи і перетворити півострів «на пустелю»

«І це єдиний шлях забезпечити ці міста далі, бо за 2-3 роки, або за 5 років, залежно від карти дощів у Криму, це будуть міста-привиди. Росія має чітко сказати сама собі, а також населенню на окупованих територіях — так, ми хочемо, щоб тут ніхто не жив, і тому ми далі будемо вести таку політику. Або: ми хочемо вас врятувати, тому йдемо на переговори з Україною і будемо визначати формат вашого існування далі», — підсумував громадський і політичний діяч.

Коментуючи пікет в окупованому Армянську за відновлення водопостачання Північно-Кримськомим каналом, що відбувся 5 липня, Бабін заявив, що російська окупаційна влада використовує громадських діячів для висування публічних вимог, оскільки безпосередньо зробити це вона не може.

«Сьогодні ми бачимо черговий сплеск активності росіян, які хочуть цю воду, але мають велику політичну проблему — вони не можуть в цьому зізнатися. Адже вся російська пропаганда останні 5 років заточена під те, що процвітання півострова можливе і буде забезпечене без будь-якої участі України», — каже експредставник Президента в АРК.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 359

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/tmpl/default.php on line 51
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS