Богдан пообіцяв Садовому поновити розслідування "сміттєвої блокади" Львова

1681489На думку Андрія Богдана, публічна заява має кваліфікуватися як повідомлення про порушення.

Правоохоронці можуть поновити розслідування так званої сміттєвої блокади Львова у 2016-му році. Принаймні, це пообіцяв меру Львова Андрію Садовому Володимир Зеленський під час свого робочого візиту.

Садовий укотре звинуватив у організації блокади колишнього президента Петра Порошенка. Нібито, Садовий має копію документа, де йому пропонували в обмін на поступки від його політсили "Самопоміч" - зняти блокаду.

"Якщо відповідні справи будуть відкриті, то міська рада надасть всю необхідну інформацію кому маємо, тому що для мене важлива об'єктивність, для мене важливий чесний результат. Важливо для всіх, для Львова, для України. Я в тому зацікавлений, як ніхто", - заявив Садовий.

https://www.5.ua/polityka/bohdan-poobitsiav-sadovomu-ponovyty-rozsliduvannia-smittievoi-blokady-lvova-195241.html?fbclid=IwAR0O0w2gMDOSD7N2MOHlJb6sNJQO24AJFAipfz_GXQ6p1LoZRCmE-BsV8vQ

Слова мера прокоментував чільник Банкової. На думку Андрія Богдана, публічна заява має кваліфікуватися як повідомлення про порушення і має бути внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

"Ті заяви, які озвучив пан Садовий можна вважати все ж таки заявами про  згодження, це екологічна безпека держави. Маємо обов'язок ефективно розслідувати, тобто хто давав команду, ми почули, кому давали команду", -прокоментував Богдан.

Пожежа на Грибовицькому сміттєзвалищі сталася у травні 2016-го. Вогонь не могли загасити кілька днів, водночас, унаслідок зсуву відходів - під завалами опинилися і загинули троє рятувальників. У 2017 році Грибовицьке сміттєзвалище закрили для експлуатації. Також майже рік тривала так звана "сміттєва блокада" Львова, під час якої інші полігони не мали змоги приймати непотріб із міста.

Джерело: 5.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Нараду в Аммані, яку ініціювала Російська Православна Церква, відвідає щонайбільше четверо патріархів з п’ятнадцяти.
Як пише В. Глагола, "ДВБ та Головне слідче управління прововодять обшуки в Андрія Стрижака (сина екс-голови Конституційного суду У...
Спочатку глава угорського МЗС публікує у соціальній мережі Фейсбук дружнє фото зі своїм українським візаві, а вже потім з трибуни...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS