Богдан пообіцяв Садовому поновити розслідування "сміттєвої блокади" Львова

1681489На думку Андрія Богдана, публічна заява має кваліфікуватися як повідомлення про порушення.

Правоохоронці можуть поновити розслідування так званої сміттєвої блокади Львова у 2016-му році. Принаймні, це пообіцяв меру Львова Андрію Садовому Володимир Зеленський під час свого робочого візиту.

Садовий укотре звинуватив у організації блокади колишнього президента Петра Порошенка. Нібито, Садовий має копію документа, де йому пропонували в обмін на поступки від його політсили "Самопоміч" - зняти блокаду.

"Якщо відповідні справи будуть відкриті, то міська рада надасть всю необхідну інформацію кому маємо, тому що для мене важлива об'єктивність, для мене важливий чесний результат. Важливо для всіх, для Львова, для України. Я в тому зацікавлений, як ніхто", - заявив Садовий.

https://www.5.ua/polityka/bohdan-poobitsiav-sadovomu-ponovyty-rozsliduvannia-smittievoi-blokady-lvova-195241.html?fbclid=IwAR0O0w2gMDOSD7N2MOHlJb6sNJQO24AJFAipfz_GXQ6p1LoZRCmE-BsV8vQ

Слова мера прокоментував чільник Банкової. На думку Андрія Богдана, публічна заява має кваліфікуватися як повідомлення про порушення і має бути внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

"Ті заяви, які озвучив пан Садовий можна вважати все ж таки заявами про  згодження, це екологічна безпека держави. Маємо обов'язок ефективно розслідувати, тобто хто давав команду, ми почули, кому давали команду", -прокоментував Богдан.

Пожежа на Грибовицькому сміттєзвалищі сталася у травні 2016-го. Вогонь не могли загасити кілька днів, водночас, унаслідок зсуву відходів - під завалами опинилися і загинули троє рятувальників. У 2017 році Грибовицьке сміттєзвалище закрили для експлуатації. Також майже рік тривала так звана "сміттєва блокада" Львова, під час якої інші полігони не мали змоги приймати непотріб із міста.

Джерело: 5.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Пам'ять... 23 вересня 1989 року, 30 років тому, в м. Ужгороді було засновано Закарпатську крайову організацію Народного Руху Укра...
Софійка Рознійчук стала справжньою героїнею після того, як врятувала своїх братів з палаючого будинку.
Водяною красою можна помилуватися на одному з туристичних курортів.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS