Реванш реалізується тими силами, які свого часу прагнули залишити Україну під протекторатом РФ, - Забродський

5к34634774Кандидат у народні депутати від партії Петра Порошенка "Європейська Солідарність", Герой України, командувач десантно-штурмових військ Михайло Забродський вважає, що масовий заїзд в Україну соратників Януковича і проросійських політиків – це продовження гібридної війни, мета якої – повернути нашу країну в орбіту РФ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу партії "ЄС".

"Незалежна Україна Росії не потрібна. Їй потрібна підконтрольна держава у себе під боком, біля своїх кордонів, яка в жодному разі не матиме права на якесь самовизначення, на ухвалення рішень, не буде членом ніяких військових або політичних союзів", – зазначив Забродський.

На його думку, саме тому і повертаються з Москви втікачі, які планують через парламент потрапити на посади в уряді, щоб потім розвернути курс України в бік Росії.

"Відбувається реалізація спроби реваншу тими силами, які свого часу зробили все для того, щоб Україна залишалася під протекторатом РФ… Повернення одіозних політиків, гучні заяви і гучні звинувачення, які негайно беруться до розгляду відповідними органами, все це елементи одного плану: спочатку інформаційна атака, потім повернення, потім можливі судові позови, а потім дивишся – він уже у Раді, а ще трохи – в уряді. Тоді вже не буде потрібно ні лінії зіткнення, ні Збройних сил для утримання держави. Це класичний прийом гібридної війни. Не всі питання вирішуються на полі бою та зі зброєю в руках. Багато питань можна вирішити в зовсім інших місцях", – наголосив представник команди "Європейської Солідарності".

За словами Михайла Забродського, один із сценаріїв, що прагнуть реалізувати реваншисти, – це послаблення України через федералізацію, яка зараз прикривається ідеєю створення двопалатного парламенту. На думку політика, такий план має намір зірвати вступ України до Євросоюзу та НАТО.

"Ми проти цього перш за все через те, що двопалатний парламент – це дуже суттєвий крок у бік горезвісної федералізації. Це якраз варіант реалізації планів РФ стосовно того, щоб країна була федералізованою, щоб були окремі суб’єкти, які мають право висловлювати свої позиції з тих чи інших питань, починаючи від вступу до НАТО та ЄС і закінчуючи якимись внутрішньополітичними моментами", – наголосив Герой України.

Водночас, командувач Десантно-штурмових військ Збройних сил України попередив реваншистів, що команда "Європейської Солідарності" докладе максимум зусиль, аби не допустити реалізації московських планів.

Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3136033

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Станом на сьогодні у Золочеві не зареєстровано релігійних організацій РПЦвУ (УПЦ МП) та жодна така організація не зверталася із за...
Верховна Рада проголосувала за легалізацію грального бізнесу в Україні. Закон підтримали 248 народних депутатів.
14 липня 2020 року, Закарпатській обласній клінічній інфекційній лікарні (головний лікар Михайло Поляк), було передано для лікуван...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS