У Зеленського знову втрапили у скандал через російський газ: усі подробиці

filestoragetemp 84В Офісі президента (ОП) України відмовилися розкривати інформацію, хто саме, коли і в якому форматі вів і веде переговори про постачання природного газу з представниками Росії.

Про це сказано у відповіді на інформаційний запит "Українських Новин". Зазначається, що у президентському Офісі проігнорували питання журналістів.

Там відмовилися відповісти, чи проводив президент України Володимир Зеленський із кимось зустрічі або телефонні переговори щодо газу, чи давав доручення на ведення таких переговорів, а також отримував вхідні повідомлення про ведення переговорів з РФ або з "Газпромом" і їхні результати від третіх осіб і організацій.

"Ваш лист... не може розглядатися як запит на інформацію, оскільки не відповідає нормам Закону "Про доступ до публічної інформації", — йдеться у відповіді ОП.

screenshot34

При цьому, всупереч вимогам закону, у відповіді не уточнюється, в чому саме чиновники президентського Офісу вбачають невідповідність форми запиту або включених у нього питань.

Згідно з чинним законодавством, міжнародні переговори президента України (зокрема телефонні), а також їхня тематика в обов'язковому порядку фіксуються у президентському Офісі. Також, як і директиви, які даються на ведення переговорів президентом, або вхідна кореспонденція, відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" ця інформація є публічною, якщо на доступ до неї не накладене обмеження у встановленому законодавством порядку.

Зазначається, що видання оскаржило дії чиновників президентського Офісу.

Пише OBOZREVATEL

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Міністерство оборони України визначило новий розмір матеріальної допомоги військовослужбовцям для вирішення соціально-побутових пи...
18 лютого виповнюється п’ять років з дня виходу українських військ із району міста Дебальцеве на півночі Донецької області.
Народна депутатка отримала підозру від ДБР, але каятися не збирається.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS