Перший результат зовнішньої політики Зеленського - російським вбивцям повернули право голосу у ПАРЄ

2606201900725 червня у ПАРЄ повернули право голосу делегаціїenigma.ua країни-терориста РФ. За це у повному складі проголосували делегації Франції та Італії. Також резолюцію про повернення російських вбивць підтримали - Німеччина, Нідерланди, Австрія, Іспанія, Кіпр, Норвегія, Ірландія, Ісландія, Португалія, Словаччина, Сербія, Туреччина та Сан-Марино.

Проти були наша делегація та Грузія. Також нас підтримали делегати з Польщі, Литви, Латвії, Великої Британії, Естонії та Швеції.

Ну що ж, поздоровляємо з першим "великим успіхом" у зовнішній політиці президента Зеленського. Саме після зустріч з ним Франція та Німеччина проголосували за повернення російських вбивць у ПАРЄ. Постає питання, а про що взагалі говорив Зеленський на тих зустрічах, раз маємо такий результат? Варто нагадати, що наша делегація просила про зустріч з Зеленським перед поїздкою у ПАРЄ для протистояння повернення росіян - Зеленський тупо проігнорував це прохання.

Варто зазначити, що Зеленського не запросили і на саміт G-20, чого ніколи не було при Порошенко. І долю України будуть вирішувати без українців. І це можливо тільки при одному варіанті - коли президент України нічого не вартий для закордонних політиків.

 

Джерело: enigma.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Чиновницький апарат надто роздутий, а ціла армія держслужбовців приходить на роботу просто, щоб попити каву та поставити автограф...
Президент Володимир Зеленський звільнив Олександра Куця з посади голови Донецької обласної державної адміністрації.
Кандидат у народні депутати від партії Петра Порошенка "Європейська Солідарність", Герой України, командувач десантно-штурмових ві...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS