Угорськомовні учасники АТО звернулися до Орбана

4537Угорськомовні учасники російсько - української війни звернулися до уряду Угорщини та особисто до Віктора Орбана з вимогою негайно припинити провокації на території Закарпаття, які на руку ворогу України і більше нікому.


« Ми, жителі Закарпаття, вже довгими роками живемо в мирі у складі незалежної України. Закарпаття- це регіон, де компактно проживають українці та росіяни,  угорці та словаки, румуни та євреї. За всі  роки незалежності України не було на Закарпатті жодного міжнаціонального та міжконфесійного конфлікту. Ми живем в мирі на українській землі Закарпаття» - говорить ветеран АТО Іштван.
« Вікторе Орбан припиніть свої дешеві провокації щодо України на Закарпатті, від них не виграють ні українці, ні угорці, а нащадки тих, які в 1956 році давили танками жителів Будапешта тільки за те, що вони прагнули свободи».
« Більша частина нас, закарпатських угорців, ніколи не піде ні на який сепаратизм, який Віктор Орбан та ваші друзі з Москви пропагандують нам уже пятий рік поспіль» - говорить Іштван.
« Ми захищали, захищаємо і будемо захищати нашу Україну» - додав ветеран.

 

Джерело:anons-zak.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Під час зустрічі сторони обговорили програму підтримки Фондом порядку денного реформ в Україні.
Верховна Рада обрала народного депутата від фракції "Слуга народу" Микиту Потураєва головою постійної української делегації в Парл...
Авіакомпанія Windrose ("Роза Вітрів") виграла тендер на президентські авіаперельоти до кінця 2019 року.
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS