НА АРТИЛЕРІЙСЬКІ ОБСТРІЛИ ЗСУ ВІДПОВІДАТИМУТЬ ЖОРСТКО – ЗЕЛЕНСЬКИЙ

166589Застосування артилерії на лінії зіткнення – це свідчення втрати Росією контролю над своїми найманцями, вважає президент України.

Артилерійські обстріли поблизу Новолуганського на Донеччині та в інших місцях лінії зіткнення в ніч проти 7 червня– це свідчення втрати Росією контролю над своїми найманцями. Такої думки притримується президент України Володимир Зеленський, передає прес-служба глави держави.

"Кричуще порушення Мінських угод – застосування артилерії – свідчить, щонайменше, про часткову втрату управління та контролю над найманцями. Ми сподіваємося, що російська сторона відновить контроль над цими підрозділами", – цитує прес-служба слова Зеленського.

Президент також висловив співчуття родинам загиблих і подякував за мужність і стійкість українським військовослужбовцям, які зазнали атаки. Акцентував – на дипломатичному рівні Київ продовжить наполягати на припиненні вогню та звільненні полонених.

"Обстріли українських військових – очевидна спроба вкотре зірвати процес перемовин щодо припинення вогню. Хоч би хто віддав наказ – Збройні сили України відповідатимуть жорстко та відповідно до ситуації. А на дипломатичному рівні наша позиція про необхідність припинення вогню та звільнення полонених залишиться твердою та незмінною", – резюмував глава держави.

 

Джерело:www.5.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Офіцери міліції Протасов, Костенко, Попович і генерал-майор Пукач вивели Гонгадзе, зняли з нього куртку, поклали на землю і зняли...
Вчені давно говорять про користь читання, а щоразу нові і нові дослідження світових професорів це вкотре доводять...
У цьогорічній вступній кампанії залишаються три коригувальні коефіцієнти до сертифікатів ЗНО: сільський, регіональний та галузевий...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS