Зеленський у Брюсселі назвав мету дострокових виборів до Верховної Ради

544656543345467543Україна має продовжувати свій рух до ЄС, адже європейська інтеграція – це гарантія незалежності й добробуту українського народу.

Під час саміту Україна-ЄС, який відбудеться 8 липня, буде важлива нагода надати потужного імпульсу для розвитку відносин.

Про це під час брифінгу, який транслювався в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK, заявив Президент України Володимир Зеленський.

Пан Зеленський сказав, що для нього дуже символічно й важливо, що його перший закордонний візит відбувся саме до Брюсселя. Також він наголосив, що за підсумками зустрічей ЄС буде залишатися надійним партнером України на шляху створення нових історій успіху. І що європейська інтеграція – це, в першу чергу, забезпечення системних внутрішніх змін у державі та імплементація реформ і зобов'язань, передбачених Угодою про асоціацію між Україною та ЄС.

«Україна має продовжувати свій рух до ЄС. Європейська інтеграція – це гарантія незалежності української держави і добробуту українського народу, запорука прискореного економічного й технологічного зростання. Я разом зі своєю командою налаштований впроваджувати реформи та змінювати на краще життя в нашій державі. Ініційовані мною дострокові вибори у Верховну Раду України покликані прискорити процес перезавантаження політичної системи в України. Системи, яка просякнута корупцією», – зазначив Президент України. 

Також, за його словами, одним із його пріоритетних завдань є протидія російській агресії та консолідація міжнародної підтримки у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України. Він зауважив, що поінформував Дональда Туска та інших партнерів про російську агресію на Донбасі та в Криму, яка триває.

«Я висловив вдячність за незмінну позицію ЄС на підтримку України та закликав до подальшої консолідації міжнародних зусиль і посилення санкційного тиску для того, щоб повернути мир в Україну. Це моя головна місія. Ми також обговорили ситуацію щодо затриманих у РФ громадян України, в тому числі 24-х моряків, а також наші спільні зусилля в боротьбі за їхнє звільнення», – сказав Зеленський.

Окрім цього, пан Зеленський нагадав, що 8 липня він буде радий вітати в Україні Дональна Туска й усіх інших європейських партнерів на саміті Україна-ЄС. На його думку, це буде важлива нагода надати потужного імпульсу для розвитку наших відносин.

«Ми дійшли висновку, що не тільки Україні потрібен ЄС як гарант її успіху, але і ЄС потрібна демократична, дружна, сильна Україна. Переконаний, що ми маємо ставити спільні цілі та спільними зусиллями працювати над їх досягненням. Розраховую, що Дональд Туск завжди залишатиметься другом і потужним адвокатом України», – переконаний Президент. 

 

Джерело:zik.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/QyqH8Vh5T6U/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Співкоординатор "Руху опору капітуляції" Олександр Іванов вважає голову Офіса президента Андрія Богдана драйвером процесів, що зар...
Юрій Покиньборода. Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах територ...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS