Третина молоді досі не знає, як почалася війна на Донбасі, – дослідження

88765432134567За дослідженнями, проведеними на замовлення ГО “Детектор медіа”, третина молодих українців не знає, як почалась війна на Донбасі.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

“У сучасних умовах молодь, як соціальна група, як соціальна верства населення, вона є і найбільш дієвою, найбільш рішучою, найбільш сильною ланкою суспільства з одного боку. Так і найбільш слабкою. Оскільки в частини молоді ще не до кінця сформоване якесь уявлення”, — зазначив координатор освітнього проекту Мінінформполітики “Бранці Кремля” Олександр Кантур.

На його думку, основна причина хибної думки про війну на Сході — це наслідок безперервної роботи російської пропагандистської машини з боку РФ.

Нагадаємо, спершу з лютого 2018 року проект “Бранці Кремля” був презентацією однойменного документального фільму, а вже пізніше, з вересня, перейшов у формат зустрічі студентів з Героєм України Володимиром Жемчуговим.

Протягом 2018-2019 років навчального року було проведено зустрічі зі студентами 37-ми навчальних закладів у різних регіонах України. Заходи відбувалися у форматі “відкритого мікрофона”, де кожен зі студентів та присутніх мав змогу дізнатися, як починалася війна на Сході країни, почути особисту історію Жемчугова, а також поставити своє запитання.

 

Джерело:novynarnia.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Чиновницький апарат надто роздутий, а ціла армія держслужбовців приходить на роботу просто, щоб попити каву та поставити автограф...
Президент Володимир Зеленський звільнив Олександра Куця з посади голови Донецької обласної державної адміністрації.
Кандидат у народні депутати від партії Петра Порошенка "Європейська Солідарність", Герой України, командувач десантно-штурмових ві...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS