ЄС ініціює санкції проти Румунії - ЗМІ

2333637Європейська комісія висловила уряду Румунії останнє попередження про можливе ослаблення румунського законодавства про боротьбу з корупцією.

Якщо Румунія послабить законодавство про боротьбу з корупцією, Брюссель зробить процедури застосування санкцій щодо Бухареста, пише DW.
Зокрема, Європейська комісія висловила уряду Румунії останнє попередження про можливе ослаблення румунського законодавства про боротьбу з корупцією.
За словами віце-президента Єврокомісії Франса Тіммерманса, якщо Бухарест найближчим часом не введе необхідні зміни в законодавстві або зробить кроки в боротьбі з корупцією в неправильному напрямку, Єврокомісія ініціює проти Румунії дисциплінарну процедуру через загрозу підриву румунським урядом європейських цінностей.
Приводом для звернення до Бухареста став закон, прийнятий у квітні парламентом Румунії, який передбачає скорочення строків давності притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію, а також ослаблення покарань за корупційні злочини.
Раніше повідомлялося, що в Румунії відбувся неформальний саміт ЄС. За підсумками переговорів в ході неформального саміту ЄС прийнята Декларація Сібіу. Документ містить 10 пунктів так званих обіцянок громадянам Європи.
У Румунії екс-президента звинуватили в злочинах проти людяності
 
Джерело:ua.korrespondent.net

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання вступників, яким для вступу у магістратуру цього року необхідно мати результати тест...
Міністерством освіти розроблений проект правил оцінювання закладів вищої освіти з метою надання та підтвердження статусу національ...
Вступникам до закладів вищої освіти, які мають право на сільський коефіцієнт, треба буде підтвердити це довідкою про реєстрацію мі...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS