Путін прибув до окупованого Криму

180320191422Очільник Кремля Володимир Путін 18 березня прибув в окупований Севастополь. Там російський лідер планує взяти участь у низці організованих окупантами подій, а завершиться все "святковим концертом".

Президент країни-агресора спостерігатиме за церемонією введення в експлуатацію Балаклавської ТЕС, повідомляє ТАСС.

Окрім того, Путін також в режимі відеоконференції дасть старт роботі Таврійської ТЕС і підстанції «Порт» в Тамані. У Севастополі він планує оглянути меморіальний комплекс пам'яток оборони міста "Малахів курган".

Після цього очільник Кремля приїде до окупованого Сімферополя, де візьме участь у святкуванні і концерті до 5-ї річниці анексії Криму Росією.

Російська лада півотсрова традиційно використали дітей для проведення заходів з нагоди річниці окупації. Видання "Крим.Реалії" пише, що у Севастополі на одній із центральньних площ міста Нахімова школярі та студенти розгорнули 70-метрову копію російського прапора.

Зазначимо, що це буде вже третій візит Путіна до Криму за останній період часу. Так, президент Росії відвідував анексований півострів 4 серпня 2018 року. Там він відвідав вечір-відкриття Другого міжнародного музичного фестивалю "Опера в Херсонесі".

Вже невдовзі після цього, 23 листопада 2018 року, Путін прилетів до Криму, щоб обговорити тему "майбутнього Росії".

 

Джерело:24tv.ua

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

Початок весни – золота пора для квіткових браконьєрів. Близько 20 мільйонів пролісків знищують щороку в Україні саме на по...
За інформацією про стрілянину поблизу одного з торгівельних приміщень на проспекті Свободи в Ужгороді правоохоронці проводять пере...
26 лютoгo, o 20:50 в oперативнo-рятувальну службу Закарпаття надiйшла iнфoрмацiя, щo в райoнi гoри Гoверла Рахiвськoгo райoну пiд...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS