Битва за Багуз: близько 300 бойовиків "Ісламської держави" здалися курдам

050320191202За останні дні з сирійського Багуза - останнього бастіону джихадистів - евакуювали понад тисячу людей. 300 бойовиків ІД здалися курдським загонам.

Під час боїв за останній бастіон терористичного угруповання "Ісламська держава" (ІД) у східній частині Сирії - населений пункт Багуз - підрозділам "Демократичних сил Сирії" (SDF), у яких переважають курдські загони, здалися в полон близько 300 джихадистів.

Про це увечері в понеділок, 4 березня, повідомили у Сирійському центрі моніторингу за дотриманням прав людини. За даними спостерігачів, бойовики є вихідцями з різних країн. Командир SDF Аднан Афрік підтвердив, що в полон здалася велика група ісламістів, передає агенція dpa.

За даними представників SDF, загалом за останні дні з Багуза та його околиць було евакуйовано близько тисячі людей. Водночас ще близько 1500 бойовиків ІД перебувають в оточенні курдів.

Нагадаємо, курдські загони відновили активні наступальні дії увечері 1 березня. Вони обіцяли "швидку перемогу" над ісламістами в Багузі ще два тижні тому, однак згодом призупинили наступ, аби запобігти великій кількості цивільних жертв.

 

Джерело:www.dw.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання вступників, яким для вступу у магістратуру цього року необхідно мати результати тест...
Міністерством освіти розроблений проект правил оцінювання закладів вищої освіти з метою надання та підтвердження статусу національ...
Вступникам до закладів вищої освіти, які мають право на сільський коефіцієнт, треба буде підтвердити це довідкою про реєстрацію мі...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS