Посол ЄС: Україна є полем в інформаційній війні

144826022019Як пише Інтерфакс-Україна, Хюг Мінгареллі зазначив, що кремлівська пропаганда спотворює образ України на Заході, за що країні доводиться платити дуже високу ціну.

«Незабаром відбудуться президентські та парламентські вибори в Україні, і ця кампанія з дезінформації, інформаційна війна лише посилиться, і протягом наступних тижнів буде багато фейкових новин, які намагатимуться змінити точку зору України на майбутніх виборах президента», — каже пан Мінгареллі, глава Представництва Євросоюзу в Україні.

Дипломат також наголосив, що ЄС очікує іноземне втручання і у вибори до Європарламенту, які відбудуться у травні. «Ми знаємо, що і в цьому буде зовнішнє втручання з боку деяких людей, які намагатимуться вплинути на склад майбутнього парламенту», — прогнозує він.

Хюг Мінгареллі вважає, що протидіяти таким впливам допоможе моніторинг інформації та краща комунікація з громадянами щодо змін у країні.

Нагадаємо, наприкінці минулого року єврокомісари представили план протидії дезінформації. Він передбачає збільшення бюджету робочої групи зі стратегічних комунікацій до 5 мільйонів євро. Упродовж двох років персонал, який займається протидією дезінформації, мають збільшити на 50-55 осіб.

Також у 2018 році ІТ-компанії підписали Кодекс про спільну боротьбу з дезінформацією в ЄС, а у січні 2019-го вже відзвітували, що зробили у цьому питанні.

Крім того, минулого місяця голова європейської дипломатичної служби Федеріка Моґеріні закликала очільників міністерств закордонних справ 28 країн ЄС надати пропозиції, як боротися з дезінформацією під час виборів.

 

Джерело:ms.detector.media

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

Президент Володимир Зеленський призначив Ігоря Бондаренка головою Закарпатської обласної державної адміністрації.
Бізнес та житлова нерухомість Андрія Андріїва у Відні. Кошти, які брати Андріїви заробляють на бюджеті Ужгорода нелегально вивозят...
Мешканці Закарпаття, гості, туристи, а також водії, які транзитом перетинають наш край, часто скаржаться на якість дорожнього покр...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS