Пентагон вирішив направити на кордон з Мексикою ще 3750 солдатів

2273302Число американських солдатів на кордоні виросте до 4350 осіб.

Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки направить ще 3750 військових на кордон з Мексикою протягом трьох місяців для підтримки прикордонних. Про це повідомляє агентство Reuters.

Зазначається, число американських солдатів на кордоні виросте до 4350 осіб.

Зокрема. оборонне відомство продовжило термін розміщення американських військових з 31 січня до 30 вересня 2019 року.

Наголошується, що Пентагон вперше схвалив розгортання активних військовослужбовців США на кордоні з Мексикою у жовтні 2018 року до виборів у Конгресі в листопаді. Цей крок був сприйнятий прихильниками Трампа, включаючи республіканців у Конгресі.

Нагадаємо, 26 січня Трамп підписав законопроект при тимчасове припинення шатдауну на 3 тижні - до 15 лютого.

Як повідомлялося, 5 січня лідери демократів, які мають більшість у Палаті представників, та урядовці адміністрації США не змогли домовитися про відновлення роботи уряду США у повному обсязі.

3 січня Палата представників Конгресу США схвалила законопроекти щодо фінансування низки американських державних органів федерального рівня, чия робота була частково призупинена.

Нагадаємо, 21 грудня 2018 року Конгрес США не зміг досягнути згоди щодо окремих пунктів держбюджету та відвернути  "шатдаун". З 22 грудня велика кількість держустанов закрита, а їхні працівники відправлені у відпустку за власний рахунок.

23 листопада 2018 року Білий дім дав дозвіл американським військам використовувати летальну зброю для захисту патрулів на кордоні з Мексикою.

Джерело:  tyzhden.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
28 травня 2020 року, у дванадесяте свято Вознесіння Господнього, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного М...
Паралізовані закупівлі життєво важливих ліків і призначення голови Національної служби здоров'я України; епопея з костюмами для ме...
Залізничне сполучення в Україні запрацює раніше, ніж планувалося.
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS