Варфоломій назвав неприпустимим демарш РПЦ через автокефалію Української церкви

48361157 10156899490349158 5668295728984752128 oВселенський патріарх Варфоломій заявив, що розрив відносин з Фанаром РПЦ намагається використовувати як важіль тиску для примусу інших погодитися зі своєю точкою зору.

Про це йдеться в зверненні Варфоломія.

"Ми можемо мати різні погляди з різних проблемних питань, але переривати євхаристійне спілкування з материнською Церквою, і використовувати це як важіль тиску і примусу - це неприпустимо", - сказав Варфоломій.

У своєму зверненні Варфоломій нагадав, що материнською церквою для РПЦ є Константинопольський патріархат, який і підняв її в 16 столітті до патріаршого статусу.

Патріарх Варфоломій висловив упевненість, що найближчим часом, православна церква в Росії "покається через це своє крайне рішення" розірвати відносини з Константинополем.

zavvarf

Джерело: nv.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

За дослідженнями, проведеними на замовлення ГО “Детектор медіа”, третина молодих українців не знає, як почалась війна...
Учора, 30 травня, провели засідання 41-ї сесії Берегівської міської ради VII скликання.
У суботу, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей народний депутат Роберт Горват зустрівся із чотирма закарпатськими школярками...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS