Google знає ваше місцезнаходження навіть без GPS та SIM-картки. Як він це робить

9800000000Мобільні пристрої з операційною системою Android збирають дані про найближчі вежі стільникового зв'язку і надсилають цю інформацію в Google навіть у фоновому режимі.

Про це йдеться у розслідуванні видання QUARTZ.

"З початку 2017 року телефони Android збирають адреси сусідніх стільникових веж - навіть якщо служби визначення місцезнаходження вимкнені, і надсилають ці дані в Google. В результаті Google має доступ до даних про місцезнаходження окремих осіб та їх переміщення, які виходять далеко за рамки поміркованого очікування споживачів щодо конфіденційності", - зазначає видання.

В Quartz зв'язалися з Google,які підтвердили інформацію про збір таких даних. "Такі адреси були включені в інформацію, яку Google використовує для управління push-повідомленнями і повідомленнями на телефонах Android протягом останніх 11 місяців", - повідомили в прес-службі Google.

Компанія наголосила, що ці дані збираються лише для покращення обміну повідомленнями між користувачами, вони не зберігаються та не використовуються в будь-яких інших цілях. Також компанія запевнила, що до кінця листопада прибере цю функцію, або принаймні надасть користувачам можливість її вимикати.

im screen shot 2017 11 20 at 10 08 40 pm

Розташування стільникових веж, надіслане в Google з пристрою Android.

Як адреси стільникових веж  могли б використовуватися для поліпшення доставки повідомлень залишається невідомим, але факт того що за допомогою них можна визначити точне місцезнаходження людини лишається достовірним.

Звісно, інформація з однієї вежі дає лише приблизне уявлення про місцезнаходженя користувача, проте кілька веж "знайдуть вас" з похибкою від 400 метрів і менше, в залежності від їх кількості та розташування.

Збір таких даних ведеться і на пристроях з вийнятою SIM-картою та вимкненою геолокацією. "Коли Android-пристрої підключені до мережі WiFi, вони відправлять адреси веж в Google, навіть якщо у них немає встановлених SIM-карт"- зазначає видання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

us1

Популярні новини


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 359

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/tmpl/default.php on line 51
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS