Кількість активних користувачів месенджера Facebook досягла 900 млн

2015 01 28T211757Z 860346454 LR1EAAT0X3U6G RTRMADP 3 FACEBOOK RESULTS pic700 700x467 54472

Кількість активних користувачів месенджером від Facebook досягла 900 мільйонів. Про це повідомив Девід Маркус, керівник месенджера на своїй сторінці в соціальній мережі.

Крім того, месенджер отримав нові функції, які значно спростять користувачам спілкування, зроблять його більш швидким і легким. Серед інших нововведень зазначається категорія Імена (персональні імена компаній та користувачів). Публічні сторінки мають унікальне ім’я, яке можна налаштувати і змінити.

 

Найближчим часом воно стане заголовком сторінки і буде супроводжуватися символом @. Користувач зможе набирати ім’я в поле пошуку і почати листування. Крім того, ім’я сторінки буде використано для створення короткого посилання, а після натискання на неї відразу відкриється чат. Також розробники додали баркоди, при скануванні якого відкривається вікно з повідомленнями.

 

Джерело: cikavosti.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Відновлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення є однією з умов продовження співпраці України з Міжнародним валю...
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що в Україні з 1 липня 2019 року запустять ринок електроенергії.
КИЇВ. 14 травня. УНН. Після запровадження НКРЕКП нових тарифів для АТ “Укртрансгаз” в кожній області України діятиме с...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS