Кількість активних користувачів месенджера Facebook досягла 900 млн

2015 01 28T211757Z 860346454 LR1EAAT0X3U6G RTRMADP 3 FACEBOOK RESULTS pic700 700x467 54472

Кількість активних користувачів месенджером від Facebook досягла 900 мільйонів. Про це повідомив Девід Маркус, керівник месенджера на своїй сторінці в соціальній мережі.

Крім того, месенджер отримав нові функції, які значно спростять користувачам спілкування, зроблять його більш швидким і легким. Серед інших нововведень зазначається категорія Імена (персональні імена компаній та користувачів). Публічні сторінки мають унікальне ім’я, яке можна налаштувати і змінити.

 

Найближчим часом воно стане заголовком сторінки і буде супроводжуватися символом @. Користувач зможе набирати ім’я в поле пошуку і почати листування. Крім того, ім’я сторінки буде використано для створення короткого посилання, а після натискання на неї відразу відкриється чат. Також розробники додали баркоди, при скануванні якого відкривається вікно з повідомленнями.

 

Джерело: cikavosti.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

Президент Володимир Зеленський призначив Ігоря Бондаренка головою Закарпатської обласної державної адміністрації.
Бізнес та житлова нерухомість Андрія Андріїва у Відні. Кошти, які брати Андріїви заробляють на бюджеті Ужгорода нелегально вивозят...
Мешканці Закарпаття, гості, туристи, а також водії, які транзитом перетинають наш край, часто скаржаться на якість дорожнього покр...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS