Wi-Fi, мікрохвильовка і мобільні телефони безпечні для здоров’я людей

9857300a1407a9e973b50a9ec7a8670a

Група наукових працівників реалізувала цікавий комплекс спостережень, після чого експерти зробили певний висновок.

 

За словами ініціаторів проектів, мікрохвильовка, Wi-Fi і мобільні телефони безпечні для здоров’я представників слабкої і сильної статі. Таку інформацію співробітники з провідних клінічних центрів отримали після проведення комплексних досліджень. Виявилося, що з появою нових технологій у більшості людей виникають побоювання, пов’язані зі шкідливим впливом сучасних ґаджетів на здоров’я хлопців і дівчат.

 

Однак фахівці довели, що найчастіше такі думки є некоректними і безпідставними. Девіс Граймс, вчений з Оксфорда, впевнений, що мікрохвильова піч не змінює структуру і діяльність ДНК-частинок. Більш того, на думку експерта, мобільні телефони і Wi-Fi не є загрозою для життя людини. Фахівець вважає, що переважна більшість захворювань розвиваються у людей через надлишок знань у чоловіків і жінок.

 

Тобто, якщо індивідуум постійно думає про шкідливий вплив технологічних пристроїв, він свідомо програмує себе і свою психіку на постійну напругу. Внаслідок цього у людей з’являються різного роду складні захворювання.

 

Джерело: cikavosti.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Відновлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення є однією з умов продовження співпраці України з Міжнародним валю...
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що в Україні з 1 липня 2019 року запустять ринок електроенергії.
КИЇВ. 14 травня. УНН. Після запровадження НКРЕКП нових тарифів для АТ “Укртрансгаз” в кожній області України діятиме с...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS