Вчені виявили вплив Facebook на мозок людини

a8988afa53bd8446f03c48fc3a8e928a

Наукові діячі з Німеччини продовжують свої роботи над дослідженнями впливу соціальних мереж на людину. Фахівці виявили, що при використанні соцмереж мозок людини використовує визначені і спеціальні свої частини.

Наукові діячі з Німеччини продовжують свої праці над дослідженнями впливу соціальних мереж на людину і юні уми користувачів. Фахівці з Вільного університету Берліна і товариства Макса Планка виявили, що при використанні соцмереж мозок людини використовує визначені і спеціальні свої частини.

 

Експерти відштовхувалися від дослідження норвезьких учених, суть якого полягала в розумінні рівня залежності від соціальної мережі Facebook серед молоді. Підсумком їх аналізу став результат, схожий з залежністю від кокаїну. Так само як і відомий наркотик, соцмережа здатна змінювати психологічний настрій користувачів і впливати на базальні ядра ділянок мозку людини. У дослідженні брали участь 35 молодих людей, в ході якого фахівці з’ясували, які ділянки залучені в процесі публікацій і читання новин в Facebook, в той час як вчені вимірювали коливання мозкових хвиль на приладі МРТ.

 

Підсумком стало виявлення залучення спеціальних ділянок мозку, відповідальних за когнітивну функцію саморозвитку.

 

Джерело: cikavosti.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини

Ракета-носій Falcon 9 компанії SpaceX уранці 24 травня вивела на орбіту 60 міні-супутників проекту Starlink, призначених для створ...
Ввечері 23 травня, у с. Мирча сталася ДТП: водій мікроавтобуса «Меrсеdеs Vіtо» допустив зіткнення з деревом.
22 травня Закарпатський обласний театр драми і комедії з Хуста вперше показали в Ужгороді музичну драму Олександра Гавроша "Останн...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS