Вчені виявили вплив Facebook на мозок людини

a8988afa53bd8446f03c48fc3a8e928a

Наукові діячі з Німеччини продовжують свої роботи над дослідженнями впливу соціальних мереж на людину. Фахівці виявили, що при використанні соцмереж мозок людини використовує визначені і спеціальні свої частини.

Наукові діячі з Німеччини продовжують свої праці над дослідженнями впливу соціальних мереж на людину і юні уми користувачів. Фахівці з Вільного університету Берліна і товариства Макса Планка виявили, що при використанні соцмереж мозок людини використовує визначені і спеціальні свої частини.

 

Експерти відштовхувалися від дослідження норвезьких учених, суть якого полягала в розумінні рівня залежності від соціальної мережі Facebook серед молоді. Підсумком їх аналізу став результат, схожий з залежністю від кокаїну. Так само як і відомий наркотик, соцмережа здатна змінювати психологічний настрій користувачів і впливати на базальні ядра ділянок мозку людини. У дослідженні брали участь 35 молодих людей, в ході якого фахівці з’ясували, які ділянки залучені в процесі публікацій і читання новин в Facebook, в той час як вчені вимірювали коливання мозкових хвиль на приладі МРТ.

 

Підсумком стало виявлення залучення спеціальних ділянок мозку, відповідальних за когнітивну функцію саморозвитку.

 

Джерело: cikavosti.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Усі новини

us1

Популярні новини

Президент Володимир Зеленський призначив Ігоря Бондаренка головою Закарпатської обласної державної адміністрації.
Бізнес та житлова нерухомість Андрія Андріїва у Відні. Кошти, які брати Андріїви заробляють на бюджеті Ужгорода нелегально вивозят...
Мешканці Закарпаття, гості, туристи, а також водії, які транзитом перетинають наш край, часто скаржаться на якість дорожнього покр...
Усі новини...

Останні коментарі

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS