Посол США в ОБСЄ: «Росія очолює, фінансує і веде війну в Україні»

110102062020США цілком підтримують суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України в міжнародно визнаних кордонах.

Про це вчергове заявив посол США в ОБСЄ Джеймс Гілмор у промові до Постійної ради ОБСЄ у Відні.

«Ми не визнаємо і ніколи не визнаємо спробу анексії Криму Росією. Ми приєднуємося до наших європейських і інших партнерів і підтверджуємо, що наші санкції щодо Росії залишатимуться чинними доти, доки Росія повністю не реалізує свої зобов'язання в рамках Мінських угод», – наголосив дипломат.

Водночас Гілмор зауважив, що санкції, пов'язані з Кримом, також не скасують, поки Росія не поверне повний контроль над півостровом Україні.

Посол США в ОБСЄ розповів, що на Донбасі зареєстровано багато порушень режиму припинення вогню, а ще поранень серед цивільного населення. Очолювані Росією сили продовжують перешкоджати пересуванню особового складу Спеціальної моніторингової місії.

«Росія ініціювала і продовжує підтримувати цей конфлікт, і вона повинна встановити контроль над тими силами, які вона озброює, навчає, фінансує, і разом з якими бореться на Сході України», – резюмував Гілмор.

За його словами, незважаючи на те, як часто Москва заперечує свою роль, присутність на Донбасі бойовиків, які використовують надану Росією техніку, неодноразово підтверджувалася засобами масової інформації та неурядовими організаціями.

«Росія підтримує цей конфлікт військами, боєприпасами, зброєю, навчанням і керівництвом із-за свого кордону з Україною», – додав посол США в ОБСЄ.

Як писав «Український дощ», США наполягають на покаранні Росії за порушення суверенітету та територіальної цілісності України. Про це раніше заявив Джеймс Гілмор.

Джерело: ukrrain.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/components/com_content/models/articles.php on line 497

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/helper.php on line 359

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/tmpl/default.php on line 51
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS