До побачення, корона! У боротьбі з COVID-19 допущена серйозна діагностична помилка

113721052020У всьому світі в боротьбі з COVID-19 допущена серйозна діагностична помилка.
Про це на своїй сторінці Юрій Романенко написав в .
Як встановили італійські вчені, виявилося, що страшна хвороба – НЕ пневмонія, і люди вмирають, в більшій мірі, від дифузного тромбозу вен (тромбоз).
У зв’язку з цим протоколи лікування коронавірусних пацієнтів в Італії були терміново змінені. Поряд з антибіотиками, противірусними та протизапальними препаратами стали використовувати і антикоагулянти.
Згідно з інформацією від італійських патологоанатомів, апарати ШВЛ та відділення інтенсивної терапії були не потрібні.
Ніби на підтвердження висновків італійських лікарів, вражаючий випадок задокументовано у США, де ціла сім’я була вилікувана в домашніх умовах. Лікування складалося з трьох таблеток аспірину по 500 мг, розчинених в гарячому напої з підігрітого лимонного соку з медом. На ранок вся сім’я прокинулася, наче у них і не було ніяких симптомів!
Медичний дослідник з Італії: «Завдяки 50 розтинам померлих від COVID-19, патологоанатоми виявили, що це – не зовсім пневмонія, так як вірус не тільки вбиває легеневі клітини, але також провокує ендотеліальний тромбоз судин.
Як і при дифузному тромбозі в кровоносних судинах, в першу чергу вражається легке, тому що воно є найбільш запальним, але є також серцевий напад, інсульт і багато інших тромбоемболічнізахворювання.
Фактично протоколи показали марність одних лише противірусних препаратів без застосування антикоагулянтної і протизапального лікування.
Якби китайці поряд зі звичайним антизапальною лікуванням застосували аспірин, препарати, що розріджують кров (їх зазвичай призначають людям похилого віку для запобігання тромбозів), і вклали б кошти в лікування вдома, то вони врятували б життя багатьох постраждалих по всьому світу без необхідності інтенсивної терапії!
Італійський патологоанатом повідомив також, що в лікарні в Бергамо було проведено 50 розтинів трупів, в Мілані – 20 (тобто італійські серії розтину є найвищими в світі), а в Китаї було розкрито лише 3 померлих.
І ці розтину, здається, повністю підтверджують інформацію, що коронавірус викликає дифузний тромбозом в кровоносних судинах.
«Отже, це – не пневмонія, а тромбоз легенів. Між ними – дуже велика різниця, значить, мова йде про серйозну діагностичної помилку, в результаті якої ми подвоїли кількість місць відновлення в відділеннях інтенсивної терапії, з непотрібними високими витратами ».
Пізніше ми повинні переосмислити ці рентгенівські знімки грудей, які мали багато згустків у венах, які обговорювалися місяць тому, і, незважаючи на це, вони були діагностовані як інтерстиціальна пневмонія.
Фактично, це може повністю відповідати метастатичному тромбозу в кровоносних судинах.
Лікування у відділенні інтенсивної терапії не має сенсу, якщо тромбоемболія не лікується і не вирішується першої. Якщо ми провітрювати легке, в якому кров не тече, це не принесе користі, фактично дев’ять (9) пацієнтів з десяти (10) вмирають.
Тому що проблема серцево-судинна, а не дихальна.
Венозна тромбоемболія, а не пневмонія, як діагностують китайські лікарі, визначає рівень смертності.
Чому утворюються тромби?
Запалення викликає велике пошкодження тканин, це створює середовище, яке сприятиме утворенню згустків, що в свою черги стає причиною колапсу дихальної системи через згортання кровоносних судин і втрати крові в них, оскільки основною проблемою є не вірус, а гіпер-імунна реакція, яка руйнує клітку, в яку проник вірус.
Згідно з численними аналізами і точному розкриттю ряду померлих від цього вірусу, а також виходячи з моделювання поведінки вірусу і його прямого впливу на клітини людини, можна зробити висновок: смерть відбувається через згортання крові.
 
 
Фактично, пацієнти з ревматоїдним артритом не повинні були лежати в відділення інтенсивної терапії, так як вони проходять лікування кортикостероїдами, яке є сильним протизапальним засобом.
Це основна причина, чому кількість госпіталізацій в Італії скоротилася і стало виліковним захворюванням в домашніх умовах.
З цим важливим відкриттям можна повернутися до нормального життя. І прийшов час опублікувати ці дані, щоб влада в кожній країні могли провести свій власний аналіз цієї інформації і запобігти більше смертей.
Джерело: uaexpert.blogspot.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

us1

Популярні новини


Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for http://i1.ytimg.com/vi/iframe<span/hqdefault.jpg in /var/www/vh-6373/data/www/sz.uz.ua/modules/mod_junewsultra/img/phpthumb.class.php on line 3375
Закарпатська облдержадміністрація переходить на електронний документообіг. Це стосується передусім електронних звернень громадян.
У п’ятницю, 29 травня, керівництво Національної поліції України відсторонило від виконання обов’язків начальника ГУ НПЦ у Вінницьк...
Паралізовані закупівлі життєво важливих ліків і призначення голови Національної служби здоров'я України; епопея з костюмами для ме...
Усі новини...

Всі права застережено. "Срібна Земля 2014"

Про нас | Зворотній зв’язок | RSS